تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۲۶ ق.ظ

   743 بازدید

اهالی فوتبال و جوانان از محمودی چه می خواهند

تقریبا دو هفته به انتخابات هیئت فوتبال استان مانده است حاشیه ها آنقدر زیاد است که گویا قرار است برای ریاست فیفا تصمیم گیری شود . راستی ریشه این همه تنشها و حساسیتها کجاست ؟سؤالهای بسیاری برای مردم  بالاخص ورزشکاران و ورزش دوستان این استان مطرح است که بهتر است مد نظر اهل رسانه نیز باشد .

چرا به یک باره کاسه صبر اهالی فوتبال و علاقمندان بسر آمده ؟چرا جوانان و ورزشدوستان دیگر امیدی به فوتبال این دیار ندارند ؟چرا دیگر ورزشگاه پیر تختی اورمیه شاهد تماشا گران پرشور زمانیکه پاکدیس اورمیه در لیگ ایران بود نیستند ؟چرا دیگر کسی به زمین چمن ورزشگاه تختی نگاه که هیچ نیم نگاهی هم نمی کند ؟! راستی علت پس رفت فوتبال استان در چیست ؟و آیا اصلا مسؤلان فعلی فوتبال استان این افت محسوس و عقب ماندگی فوتبال را حس می کنند ؟یا باز هم به آمار و ارقام وتقدیر نامه ها و نامه های تشویقی بی محتوی  دلخوش کرده اند ؟

باید خدمت تمامی دوستان و ورزشکاران عزیز و بالاخص فوتبال دوستان عرض کنم که در پی نارضایتی فوتبال دوستان و ناکامی های پی در پی  فوتبال این دیار ورفتارهای بعضی از مسولان هیئت فوتبال تعدادی از کارشناسان و پیشکسوتان شامل مربیان و مدرسان فوتبال پیشکسوتان داوری – دبیران ورزش و تربیت بدنی وخیل عظیمی از دوست داران ورزش فوتبال در استان در اعتراض به عملکرد هیئت فوتبال استان در کنار انجمن حامیان و پیشکسوتان فوتبال  بدنبال گزینه ای مناسب برای هدایت این رشته ورزشی و مدیریت آن بودند که بعد از رایزنی های بسیار و لابی ها و مشورتهای زیاد بالاخره موفق شدند نظر مساعد مهندس محمودی معاون عمرانی استاندار را جلب کنند وبنده در جواب سؤال یکی از دوستان (محمودی از فوتبال چه می خواهد )که از قضا حکم استادی  بر بنده را نیز دارندعرض میکنم که به نظر بنده که افتخار شاگردی شما را دارم بهتر بود اول از اهالی فوتبال و بالاخص از پیشکسوتان این رشته پرطفدار بپرسید که چرا فلانی را نمیخواهند ؟؟ و بعد دنبال اینکه محمودی چه می خواهد ؟!

کسی که به هر قیمتی می خواهد رییس بماند !کسی که کسب امتیاز میزبانی چند مسابقه بین المللی را که با رایزنی و حمایت مدیر کل اداره مربوطه امکان پذیر شده  به نفع خویش مصادره میکند تا بدین وسیله احیانا کم کاریها و … در خفا بماند و با طرح چند پرسش و انتقادو زیر سؤال بردن  هیئت فوتبال شهرستان اورمیه (در بحثی مفصل در مورد ضعفهای هیئت فوتبال اورمیه خواهیم پرداخت )سعی در فرار از واقعیات و افکار عمومی دارد باید مورد سؤال واقع شود ؟براستی اگر بجز حاشیه ها و فحش و تهمت وعذاب و گرفتاری ..چیزی در این هیئت فوتبال نیست (به نقل از خودشان )پس چرا دودستی به این میز چسبیده اند وبه هیچ طریق حاظر نیستند خودشان را از این عذاب درد آور نجات دهند ؟

چه کسی باید پاسخگوی این همه آمار غیرواقعی باشد ؟زمانیکه به ادعای ایشان ما چند هزارنفر اموزش دیده در مدارس فوتبال داریم پس چرا مسابقات نوجوانان در استان فقط با دو تیم برگزار می شود ؟ پس خروجی این همه اعداد و ارقام و جداول کجاست ؟وقتی که با هزار زحمت و با فداکاری های  یکی ازکارخانه داران و خیرین استان که هزینه تیم دسته سومی استان را تقبل کرده در دسته سوم حفظ میکنیم از فرط خوشحالی شیرینی پخش میکنیم ولی در آمارها از سوم شدن فوتبال استان در ایران صحبت میکنیم !خدای ناکرده این افراد مردم آذربایجان را چی فرض کرده اند؟ به قول یکی از پیشکسوتان فوتبال ما با کدام تیم لیگ برتری یا دسته اولی سوم ایران  هسیتیم پس تیم ما کو ؟ پس تبریز و اصفهان و شیراز و خوزستان و مازندران و تهران و…..چندم ایران هستند ؟ ؟آری دوست عزیز اگر مطلب و سؤال شما از سر دلسوزی است که مطمئن هستم هست باید این سؤالها را از رییس فعلی پرسید که مسبب این همه حاشیه ها و اختلافات شده است نه از کسی که به اصرار فوتبال دوستان و خاک خورده های فوتبال با هزارمصیبت حاظر به شرکت در انتخابات هیئت فوتبال استان شده ..

محمودی برای نجات فوتبال این استان و به درخواست و اصرار فوتبال دوستان  آمده است. محمودی برای آشتی فوتبال استان و اورمیه و پیشکسوتان و کنار گود مانده های فوتبال می آید –محمودی برای تسکین الام و دلهای شکسته پیشکسوتان فوتبال استان  می اید. محمودی به خاطر مشمول ضمه قرار دادن ایشان توسط جمعی کثیری از اهالی فوتبال می آید  وگرنه فوتبال استان چیزی ندارد که محمودی بخواهد آن را به افتخارات خویش بیافزاید .

در پایان ضمن احترام به تمامی زحمت کشان در ورزش استان و شخص آقای عزیز حافظی رییس هیئت فعلی استان و همکاران رسانه ای – بنده خدای ناکرده به هیچ عنوان قصد تخریب شخصیت و جایگاه افراد و مدیران زحمت کش  را نداشته و ندارم و فقط به خاطر وظیفه اصلی و خطیری  که بر دوش اصحاب رسانه و قلم  است احساس تکلیف کرده .وقدم در این وادی گذاشته ام و خدای واحد را شاهد می گیرم که اگر خدای ناکرده قصد تخریب کسی را داشتم ازموارد و  مدارک 28صفحه ای (شامل نامه ها و مکاتبات و گلایه ها و جند مورد …..که قضاوت در مورد صحت و سقم این مدارک در صلاحیت بنده نیست ) که خود دوستان هیئت فوتبال نیز از آن مطلع هستند استفاده می کردم ولی نیت ما کمک به ورزش و جوانان این استان است  و بنده سعی خواهم کرد در قسمت دوم این مطلب که درآن دلایل درخواست اهالی فوتبال و پیشکسوتان و دوست داران این رشته پرهیجان از مهندس محمودی جهت ثبت نام و کاندیداتوری و مطالبی در مورد اتفاقات چند روز اخیر وموضوعات و موارد مهمی که در جلسه تعدادی از اهالی فوتبال با کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال کشور در اورمیه مطرح شده وهمچنین بعضی مسائل پشت پرده و رایزنی ها و لابی ها و سفارشات بعضی افراد رابرای منصرف کردن مهندس محمودی از کاندیداتوری را( در صورت نیاز) در همین سایت مطرح خواهد شد

چاقوساز/راوی نیوز

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4051
۳ دیدگاه

  1. امید باراندوزی گفت:

    باسلام البته به آقای چاقو ساز بفرمایید شما که اهل ورزش نیستید وبه فرموده آقایون میلانی بهاری وغیره مطلب مینویسید اونم به دروغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.