تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۵ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۱:۱۹ ب.ظ

   436 بازدید

منظور از آقای «ت » یک نفر پزشک ارتوپد بوده و بنده هیچ نسبتی به استاندار ندادم

سیامک مدیرخراسانی، قاضی پرونده اختلاس بیمه ایران، ادعای استانداری تهران مبنی بر اینکه متهم «د.س» اعترافات خود درباره واگذاری خودرو به «ج.الف» به نام آقای «ت» را پس گرفته، تکذیب کرد.

به گزارش‌ فارس، استانداری تهران در واکنش به افشاگری‌های «د.س» یکی از متهمان پرونده اختلاس بیمه ایران مبنی بر اینکه «ج.الف» یک دستگاه لندکروز از او به نام آقای تمدن گرفته، با انتشار خبری اعلام کرد: ادعای یکی از متهمان دادگاه بیمه ، علیه استانداری تهران در جلسه صبح دیروز این دادگاه بلافاصله در جلسه عصر تکذیب و پس گرفته شد.

در جلسه صبح دیروز دادگاه بیمه ،متهم د- س در بخشی از اظهارات خود مدعی شده بود: ج- الف یک ماشین لندکروز به نام « م – ت» از من گرفت.

این در حالی است یکی از خبرگزاری‌های  کشور با تصور اینکه منظور متهم از آقای  ت استاندار تهران است این بخش از اتهامات را به ایشان نسبت داد.

متهم د- س در جلسه عصر در توضیح ادعای صبح خود گفت: منظور از آقای «ت » یک نفر پزشک ارتوپد بوده و بنده هیچ نسبتی به استاندار تهران ندادم.

تکذیب ادعای استانداری توسط قاضی پرونده

اما قاضی سیامک مدیرخراسانی، رئیس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران و قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده درباره این خبر استانداری به خبرنگار قضایی فارس گفت: این خبر اشتباه است و ادعای مطرح شده درباره اینکه آقای «ت» یک ارتوپد است نه استاندار تهران توسط «ج.الف» مطرح شد نه متهم «د.س».

وی ادامه داد: ادعای استانداری درباره اینکه متهم «د.س» در دادگاه اظهارات خود را پس گرفته کذب است و این متهم اصلا اظهارات خود را نه پس گرفت و نه تصحیح کرد.

همچنین برخی افراد مدعی شده بودند که قاضی مدیرخراسانی پس گرفتن اظهارات این متهم را تأیید کرده است که این قاضی این موضوع را هم تکذیب کرد و گفت: اینگونه نیست و من با هیچ کس صحبتی مبنی بر اینکه متهم اظهاراتش را پس گرفته نکردم زیرا این متهم اصلا اظهارات خود را پس نگرفته است.

اظهارات «د.س» در دادگاه چه بود؟

متهم «د.س» در هشتمین جلسه دادگاه اختلاس بیمه ایران، در پاسخ به این سوال قاضی که در مجموع چه مقدار پول به «ج.الف» دادی گفت: بیش از 12 میلیارد تومان به صورت چک، حدود 2 میلیارد تومان وجه نقد، یک زمین ولنجک که حدود 5 یا 6 میلیارد تومان ارزش داشت و یک خودروی لندکروز که به نام آقای «ت» از من گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 5387
دیدگاه خود را به ما بگویید.