تاریخ انتشار :شنبه ۵ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۳۶ ب.ظ

   581 بازدید

عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: شفاف سازی منابع مالی نمایندگان موجب می شود تا مجلسی سالم شکل بگیرد که نمایندگان آن در تصمیم گیری های خود به جای تکیه بر کانون های قدرت و ثروت بر آرا مردم تکیه دارند.
جوان پرس : عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: شفاف سازی منابع مالی نمایندگان موجب می شود تا مجلسی سالم شکل بگیرد که نمایندگان آن در تصمیم گیری های خود به جای تکیه بر کانون های قدرت و ثروت بر آرا مردم تکیه دارند.
کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان این مطلب افزود: شعار اصلی ما در انقلاب تشکیل حکومتی علی وار بود. علی وار بودن حکم می کند که تمامی شئونات زندگی صاحب منصبان شفاف باشد تا بدین ترتیب افرادی بر قدرت تکیه بزنند که اتکای اصلی آنها به آرایی باشد که از مردم می گیرند و نه پولی که از صاحبان ثروت به کیسه آنها سرازیر می شود.وی تاکید کرد: به اعتقاد من با حفظ شان افراد باید از هر اهرمی برای مسدود کردن مسیرهای انتقال پول های غیرشفاف به حساب کاندیداها استفاده کرد تا پاک دست ترین افراد وارد نهادهای تصمیم گیری و اجرایی شوند.

پیرموذن که در جریان اظهارات رحیمی مبنی بر پرداخت پول به ۱۷۰ نماینده خواستار افشای اسامی این نمایندگان شده بود در اینباره اظهار داشت: من و تعدادی از نمایندگان همچنان پیگیر افشای این اسامی هستیم و خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته اسامی این نمایندگان به زودی منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه اسامی این ۱۷۰ نماینده نزد روسای دو قوه قضاییه و مقننه و همین طور کمیسیون های اصل نود و قضایی مجلس محفوظ است گفت: در مراجعاتی که داشتم مسئولین دو قوه و روسای دو کمسیون قول قاطع داده اند که این اسامی را به زودی منتشر خواهند کرد.

پیرموذن افزود: امیدوارم اسامی این نمایندگان هرچه زودتر در اختیار مردم قرار بگیرد تا شروعی برای افزایش مشارکت و اعتماد عمومی مردم باشد. چرا که عده ای طی این سال ها با عملکرد خود فقط اعتماد سوزی کرده اند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 65753
یک دیدگاه

  1. الماسی گفت:

    قابل توجه برخی از نمایندگان محترم فعال

دیدگاه خود را به ما بگویید.