تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۸:۵۲ ق.ظ

   348 بازدید

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
افتتاح تجهیزات پروژه FTTH در مخابرات منطقه آذربایجان غربی با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور و استاندار به مناسبت گراميداشت هفته دولت

جوان پرس : به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ، ۵۷۴ پروژه و طرح در مخابرات منطقه آذربایجان غربی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۴۴ میلیارد ریال در سال ۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفت.این پروژه ها شامل طرح توسعه شبکه فیبرنوری- طرح مربوط به نصب و راه اندازی تجهیزات اکتیو و پسیو پروژه FTTH – پروژه توسعه ADSLاستان – پروژه مربوط به افزایش پهنای باند دیتا در مراکز شهری و روستایی و کافوی نوری و پروژه های انتقال و توسعه سوئیچ و شبکه و کافوی نوری بودند که درسطح مخابرات منطقه آذربایجان غربی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

تجهیزات پروژه FTTH در مخابرات منطقه آذربایجان غربی با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت افتتاح شد. در آیین افتتاح این پروژه ها دکتر امیری معاون امورمجلس رئیس جمهور گفت افتتاح این پروژه های دیجیتال و خدمات الکترونیکی در مخابرات در راستای حقوق شهروندی و زیست محیطی است که کمک شایانی به پیشرفت امورات مردم دارد . معاون امور مجلس رئیس جمهور اظهار داشت امروزه پیشرفت اینترنت وارائه خدمات دیجیتال بسترهای توسعه در هر کشور محسوب می شوند و در کشور عزیزمان با توسعه امکانات مخابراتی شاهد پیشرفت در این حوزه ها هستیم .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116827
دیدگاه خود را به ما بگویید.