تاریخ انتشار :جمعه ۹ خرداد ۹۳.::. ساعت : ۹:۳۰ ب.ظ

   259 بازدید

به طور حتم با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) نعمت های بسیاری نصیب مردم ایران شد و آنان خود را از سیطره اهریمن رهانیدند.

 جوان پرس : امام جمعه بوکان گفت: امام خمینی(ره) با انقلاب خویش جهان اسلام را احیا کرد تا مسلمانان در نعمت و عزت زندگانی کنند.ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده در آیین عبادی و سیاسی خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: خداوند متعال نبی مکرم اسلام(ص) را به پیامبری مبعوث کرد تا ایشان راه مستقیم را به مسلمانان نشان دهد.

وی گفت: پروردگار عالمیان نعمت خود را بر مسلمانان ارزانی داشت و رسولی برای جهان اسلام فرستاد که آنان را از ضلالت و گمراهی دور ساخت.

خلیفه زاده با اشاره به فرا رسیدن ایام رحلت امام خمینی(ره) افزود: بدون شک رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران همه مردم ایران را داغدار کرد و همه باید عزادار امام کبیر خود بوده و از خداوند متعال بخواهیم که ایشان را با اولیاء و انبیاء الهی محشور کند.

وی تصریح کرد: به طور حتم با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) نعمت های بسیاری نصیب مردم ایران شد و آنان خود را از سیطره اهریمن رهانیدند.

امام جمعه بوکان با اشاره به برگزاری همایش یادواره مرزداران در ارومیه بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی و یادگار امام خمینی(ره) است چراکه به فرموده امام راحل(ره) اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 38373
دیدگاه خود را به ما بگویید.