تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۱:۴۹ ق.ظ

   768 بازدید

آیا تغییرات همچنان ادامه خواهد داشت؟! آیا دکتر خواهد توانست تیم خود را کامل کند؟!

پایگاه خبری تحلیلی جوان/ کمتر از چند ماه است که دکتر فتح نژاد مشاور استاندار آذربایجان غربی و مدیر عامل بیمه دی کشور بر ریاست دانشگاه آزاد منطقه دو کشور توسط دانشجو انتخاب شد. یکی از اولین تغییراتی که تاثیرات فراوانی هم بر فضای دانشگاه خواهد داشت تغییر آقای جلیلی رئیس شورای شهر ارومیه است که به جای وی آقای محمدرضا امام زاده علیزاده کاندیدای دور هشتم مجلس به سمت معاونت اداری مالی انتخاب شدند.

براساس این گزارش جلیلی از سال 86 معاونت اداری و مالی این دانشگاه را برعهده داشت و توانسته بود بعد از بازنشستگی از وزارت کشور جایگاه خوبی در دانشگاه برای خود دست و پا کند. گفتنی است فتح نژاد انتظارات زیادی از آقای علیزاده دارد ،از جمله انتظارات از وی انجام کارهای به جا مانده زیاد گذشته است .

علیزاده دارای سوابق متعددی است که از جمله آنها می شود به  استاد دانشگاه های آزاد و دولتی و علمی کاربردی استان و تدریس فلسفه –  کلام – منطق – بنیاد فلسفه سیاسی غرب و همچنین ریاست دانشگاه آزاد واحد نقده و عضو شورای فرهنگی این دانشگاه و عضو شورای پژوهشی دادگستری استان آذربایجان غربی اشاره کرد .

تحلیل گران سیاسی این جابه جایی را نوعی تکمیل تیم مدیریتی دکتر فتح نژاد می دانند و نوعی فرستادن پیام خطر! به سیاسیونی از این جنس است که در دانشگاه های آزاد استان های تحت مدیریت وی حضور دارند. چرا که فکر نکنند به واسطه سیاسی بودنشان می توانند در دانشگاه حضور داشته باشند.

گفتنی است تودیع و معارفه دکتر علیزاده برای شروع به کار رسمی وی در روزهای آینده برگزار خواهد شد. پایگاه خبری جوان این انتصاب را به آقای علیزاده تبریک عرض نموده و برای آقای جلیلی آرزوی توفیق می نماید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7732
۳ دیدگاه

 1. قره یاخا گفت:

  من علیزاده را بخوبی نمی شناسم. اما این تغییر بزرگ وتحولگرای جناب دکتر فتح نژاد دیوارهای بلند مدیریت سنتی وسیاسی وباندی محض حاکم بر دانشگاه آزاد ارومیه را شکست.

  اما دانش آموختگان اورمیه نهایتا در سال تحصیلی 91-92 ارزیابی اساسی عملکرد دکتر را در منطقه بخصوص این استان وخصوصی ترش در اورمیه خواهند کرد. سالهاست بی توجهی بی حد وحصری در مقوله رشد کمی وکیفی مقاطع تحصیلی درسطح کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای وpht وتوسعه این مقاطع به فرزندان علمجو وبافرهنگ خطه اورمیه ظلم شده بود ومنتظرند تا ببینند کی رشته های متنوع در مقاطع تحصیلی فوق که در خوراسگان اصفهان ویا روستاهای یزد وقم فت وفراوان تاسیس شده در اورمیه نیز راه اندازی شود.
  به هرحال این تغییر صواب اندر صواب بتوان 2 را به همه دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه آزاد اورمیه تبریک وشادباش میگویم. امیدواریم بقالی باندی سیاسی از همه واحدهای آکادمیک کشور رخت بربندد هرچند محال است وآرزویی دست نیافتنی اما حال که اینروزها هیچ چیز سر جایش نیست وحتی ضرب المثلها هم تغییر کرده وآرزو بر جوانان عیب است! آرزو ی معیوب هم خود محال نیست شاید فرمان بدست خدا وتقدیر جبر افتاد.

 2. سلیمان گفت:

  با سلام
  از اشتباهات بسیار بزرگ دکتر فتح نژاد انتصاب علیزاده امامزاده به جای آقای جلیلی بود خداوند واحد ارومیه را رحمت کند و روحش را بیامرزد بلایی بر سر واحد خواهد آورد که آسمانها و زمینها به حالتان گریه کنند اینهمه لقب را برای چه به امامزاده سوار کرده اید ایشان را از دانشگاه آزاد نقده بیرون انداختند
  بروید و استعلام کنید ایشان کجا استاد فلسفه بوده لطفا به ما نشان دهید
  ده سال طول کشید تا این نخبه دکترای خود را بگیرد ان هم به کمک دوستانش
  ده بار تجدید سنوات شد و کم مانده بود از دکترا هم اخراجش کنند
  به هر حال آقای فتح نژاد جوجه را آخر پاییز میشمارند امیدوارم واحد ارومیه با وجود شخصی همچون امامزاده بر سرتان خراب نشود . مواظب باشید

  • اینکه اشتباه بود یا درست مدیر می داند ول یهرکسی نظری دارد
   شما که این همه ادعا می کنید که اصلا سندی هم رو نکردید چگونه انتظار دارید افکار عمومی این حرفهای شما را باور کنند؟
   وقتی کسی رشته اش فلسفه است چگونه ممکن است که درس فلسفه نداده باشد؟
   دوره دکترا و تجدید سنوات را نمی دانم ولی فکر نکنم صحت داشته باشد این ادعای شما
   معلوم است خیلی دل پری دارید از آقای دکتر امامزاده
   خدا اخر همه ما را عاقبت به خیر کند

دیدگاه خود را به ما بگویید.