تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   420 بازدید

رئيس اتاق اروميه : در ابتدا باید ظرفیت های استانی برای توسعه رونق اقتصادی شناسایی شوند و سپس اقدام به ارائه تسهیلات و پیشنهادات در بخش اقتصادی کرد.

جوان پرس : رییس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه در دومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی که به ریاست استاندار و با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران کل و فعالین بخش خصوصی برگزار شد ، گفت: آذربایجان غربی رتبه ۱۶ کشوری را در پرداخت تسهیلات دارد و این نشان از توجه مسوولان استان به رونق چرخ اقتصادی استان است.
حسن انتظار  ادامه داد: با این آمار پیش بینی می شود تا پایان سال جاری بیشتر از میانگین کشوری تسهیلات پرداختی داشته باشیم.
رییس اتاق ارومیه تاکید کرد : هم مرز بودن با سه کشور خارجی فرصت مغتنمی است که باید از این ظرفیت برای توسعه اقتصادی و اشتغال استان نهایت استفاده را کرد.
انتظار خاطرنشان ساخت : عدم ثبت سفارش مشکل اصلی تولید کنندگان و صادرکنندگان است و این عامل باید در اسرع وقت حل و فصل شود.
وی بیان کرد : در ابتدا باید ظرفیت های استانی برای توسعه رونق اقتصادی شناسایی شوند و سپس اقدام به ارائه تسهیلات و پیشنهادات در بخش اقتصادی کرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116646
دیدگاه خود را به ما بگویید.