تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۱۶ ق.ظ

   547 بازدید

وجود خاطرات تلخ در ارتباط با بدرقه نامناسب ورزشکاران

به گزارش جوان،علی ملا احمدی ظهر سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات والیبال جوانان آسیا افزود: والیبالیستهای استرالیا، ترکمنستان، قزاقستان، کره جنوبی، تایلند، افغانستان، ژاپن، سریلانکا، ازبکستان، هندوستان، قزاقستان، چین، چین‌تایپه و ایران برای حضور در این دوره از رقابتها اعلام آمادگی کرده اند.

وی با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم برای استقبال مناسب، پذیرایی، اسکان، تمرین و برپایی مسابقات به میزبانی ارومیه مهد والیبال آسیا، اظهار داشت: در ین دوره از مسابقات سه تیم برتر جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب می کند که از 6 تا 13 مهرماه سالجاری به میزبانی ارومیه مهد والیبال آسیا برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از وجود خاطرات تلخ در ارتباط با بدرقه نامناسب ورزشکاران اظهار تاسف کرد و گفت: 2 سالن ورزشی استاندارد برای برپایی مسابقات و سه سالن ورزشی متعلق به شرکت مخابرات، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام‌ نور برای تمرین آماده بوده و همچنین چهار هتل نیز برای اسکان ورزشکاران مهیا شده‌ اند.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از انصراف سه تیم پاکستان، قطر و کویت برای حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی والیبال جوانان آسیا به میزبانی ارومیه خبر داد.

وی با بیان اینکه کمیته تبلیغ و اطلاع‌رسانی اقدامات خود را از 27 شهریور آغاز کرده است، ادامه داد: نصب بنر و پوستر و در مجموع فضاسازی شهری برای استقبال از مهمانان در دست اقدام است به طوری که اقشار مختلف مردم نیز برای برپایی این مسابقات از خود اشتیاق نشان می‌دهند.

ملااحمدی در ارتباط با تعداد مهمانان نیز اظهار داشت: بیش از 300 مهمان خارجی و 40 مهمان داخلی به ارومیه وارد می‌شوند که اسکان، پذیرایی و ترانزیت آنها وجود هماهنگی بین مسئولان دستگاه‌های مختلف را می‌طلبد.

شهر ارومیه به عنوان مهد والیبال آسیا پیش از این طی سال 89 میزبان مسابقات والیبال کاپ مردان آسیا و مسابقات والیبال دانش آموزان آسیا در سال 90 بوده و هم اکنون به واسطه ایجاد زیرساختهای ورزشی و رفاهی لازم آماده میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی آسیا انتخابی جام جهانی است.

حضور شورانگیز تماشاگران در سالنها، جذابیت و زیبایی مسابقات بین المللی را ارتقا می دهد، استقبال مردم و تماشاگر از مسابقات یکی از فاکتورهای اصلی واگذاری میزبانی به ارومیه بوده که با انجام بازیهای خوب و حرفه ای تماشاگران از دیدن بازیها لذت می برند.

دو سالن مجهز و زیبای سه هزار نفری و شش هزاری نفری برای برگزاری مسابقات در نظر گرفته شده است که از هر لحاظ دارای استانداردهای لازم هستند.

چهار سالن تمرینی در جریان برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات والیبال جوانان آسیا دراختیار تمیها قرار می گیرد و بر اساس برنامه ریزی مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات پیشنهاد معرفی ارومیه به عنوان شهر والیبال آسیا و میزبانی مسابقات جهانی نوجوانان یا جوانان 2015 جهان به فدارسیون جهانی والیبال ارائه می شود.

/مهر/

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7820
دیدگاه خود را به ما بگویید.