تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۳ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۳۰ ق.ظ

   1772 بازدید

سردار شهسواري :امسال در جهت رفع محرومیت زدایی از محل اعتبارات قرارگاه پیشرفت و آبادانی بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود.

جوان پرس : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امسال در جهت رفع محرومیت زدایی از محل اعتبارات قرارگاه پیشرفت و آبادانی بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود ،این میزان اعتبار با هدف عمران و آبادانی در ۳۶۲ روستای استان در عرصه های بهداشت ودرمان ،تعلیم و تربیت ، مهندسی و عمرانی و فرهنگی هزینه می شود .

سردار حبیب شهسواری تصریح کرد: امسال علاوه بر اجرای طرحهای قرار گاه پیشرفت و آبادانی ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات قرار گاه حمزه سید الشهدا در جهت رفع محرومیت هزینه می شود.

وی افزود: این اعتبارات نیز در عرصه آموزش ، تعلیم و تربیت و عمران و سازرندگی در زمینه ساخت راه ، احداث خانه نیازمندان ، احداث خانه ایتام و غسالخانه هزینه می شود .

فرمانده سپاه شهدای استان خاطرنشان کرد: سپاه شهدای استان همه ساله با تخصیص اعتبارات لازم برنامه های مختلفی را در جهت عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم را انجام می دهد که این برنامه ها را همه ساله نسبت به سالهای گذشته با جدیت بیشتر ادامه می دهد .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 117046
دیدگاه خود را به ما بگویید.