تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ اسفند ۹۰.::. ساعت : ۱:۱۱ ق.ظ

   629 بازدید

مهندس ابراهیم بازیان که در جمع ایثارگران و جانبازان حضور داشت با اشاره به وضعیت این قشر بسیار عزیز در استان اظهار داشت: در حال حاضر فرهنگ ایثار و ایثارگری در استان آذربایجان غربی طبقاتی است که باید این روند را به سوی همگانی شدن هدایت کنیم.

بازیان با تأکید بر این موضوع افزود: مجموعه ای که متولی امور ایثارگران است باید از شکل معاونت رئیس جمهوری درآمده و به وزارتخانه ای مربوط با این موضوع تبدیل شود تا پیگیری های انجام شده جدی تر و با رسمیت بیشتری انجام شود.

وی در این رابطه افزود: جانبازان و ایثارگران ما بین محیط خانواده و محیط بیرونی خود دچار پارادوکس و تناقض هایی هستند که برای حل این موضوع باید نگاه مدیران و مسؤلان دستگاه ها را در این حوزه تقویت کنیم و گفتمان جدیدی را در این رابطه با همکاری همگان ایجاد نماییم.

کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس که در جمع جانبازان و ایثارگران سخن می گفت با اشاره به عظمت شهدا،جانبازان و ایثارگران خاطر نشان شد: اعتقاد امثال بازیان ها که خودش از جامعه جانبازان و ایثارگران است، با حضور در کنار شما ها کامل تر می شود؛ایثارگران ملات و عصاره ساختمان انقلاب و نظام هستند و عامل استحکام و قدرت ایران اسلامی محسوب می شوند.

مهندس بازیان در این رابطه افزود: نظام به واسطه این روحیات از برکات خداوندی بهره مند می شود به طوری که نوری که شهدا با شهادتشان،جانبازان با اهدای اعضایی از بدنشان و ایثارگران با اهدای روحشان در کشور روشن کرده اند هنوز خاموش نشده است و ما باید ثنا گوی این عزیزان باشیم.

مهندس بازیان پیگیری امور جانبازان و ایثارگران را وظیفه اولین خود عنوان کرد و افزود: اهدافی که جانبازان و ایثارگران از آن پیروی کرده اند و جسم و روح خود را تقدیم نموده اند نباید از ذهن کسی پاک شود و باید به امور و مشکلاتشان به نحو احسن رسیدگی شود که پیگیری امور این بزرگواران تبرکی بر عملکرد امثال ما ها به حساب می آید.

سایت اطلاع رسانی ایشان

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1496
دیدگاه خود را به ما بگویید.