تاریخ انتشار :شنبه ۴ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۲:۵۲ ق.ظ

   1132 بازدید

دخالت نمایندگان قشر خاص سودی نداشت!

به گزارش جوان به نقل از یک منبع آگاه دکتر محمدرضا اصغری مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و متخصص رشته علوم باغبانی بعد از شایعات زیادی که درباره رفتن یا ماندن وی بر مسند ریاست یک سازمان عریض و طویل گفته می شد امروز شنبه ساعت 5 بعداز ظهر تودیع خواهد شد.

براساس این گزارش ﺳﯿﺪ ﻋﻠﻲ ﻣﺨﺘﺎري ، ﻣﻌﺎون ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰي و اﻣﻮر اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎزﻣﺎن نیز به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی استان معارفه خواهد شد. گفتنی است چندی پیش بعد از انتشار خبر سرپرستی مختاری تعدادی از نمایندگان باهوش قشرهای خاصی از مردم استان آذربایجان غربی (منظور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیست) طبق روالی که قبلا نیز داشتند احساس وظیفه کرده و در امر عزل و نصب ها دخالت کردند.

در پی این دخالت ها این جابجایی که قرار بود سریعا انجام شود بیش از سه هفته طول کشید و نمایندگان بزرگوار نتوانستند گزینه پیشنهادی خود را به وزیر محترم جهاد کشاورزی احتمالا تحمیل کنند! از گزینه های قبلی برای تصدی این پست دیلمقانی ، قربانی و کریم زاده شانس زیادی برای کسب نمره قبولی از مقامات وزارت خانه داشتند که ظاهرا مختاری گوی سبقت را در کسب این نمره از همه این گزینه ها ربود!

گفتنی است اصغری هم اکنون ،مديركل دفتر سازمانهاي تخصصي و همكاري هاي بين المللي در وزارت جهاد کشاورزی است و قرار است بعد از تودیع در ارومیه به تهران جهت شروع کار خود عزیمت کند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7229
دیدگاه خود را به ما بگویید.