تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ آبان ۹۱.::. ساعت : ۶:۴۵ ب.ظ

   703 بازدید

 بانوان تنيس استانمان از معدود بانواني هستند که با حفظ موقعيت در جمع مدعيان کشور مطرح هستند. حضور ملي پوشاني که در ادوار گذشته افتخار پوشيدن پيراهن تيم ملي را داشته اند خود در اين ادعا گواه است به پشتوانه فعاليت هيئت تنيس استان تيم تنيس بانوان در اين بازار رکود اسپانسر بار ديگر در ليگ برتر خوش درخشيد و با شکست مدعيان قدرت خود را به رخ حريفان کشاند ، به همين بهانه با مهندس بهمن شکاري رئيس اين هيئت گفتگويي ترتيب داده ايم که مشروح آن رادر زير مي خوانيد :

 امسال خبر انحلال تيم تنيس بانوان بر سر زبان ها بود چه شد که تيم اروميه روانه مسابقات شد ؟

به گزارش جوان پرس ؛تلاش بسياري براي پيدا کردن حامي مالي انجام داديم پس ازآنکه از داشتن يک حامي مالي قطع اميد کرديم به ناچار بازيکنان تيم را آزاداعلام کردم تا ورزشکاران از داشتيم محروم نباشند واز قراردادهاي مالي تيم ها بهره مند شوند در نتيجه آرزو يولقوني و سروين علي ميرزالو با تيم گازکيش به توافق رسيدند ندا ديبايي هم با تيم آکادمي تنيس خراسان قرارداد بست مدونا نجاريان هم به عضويت تيم پرداز شگران الکترونيک تهران درآمد.
پس از آنکه اين تيم تهران از عدم وجود حامي مالي در تيم اروميه مطلع شد.به حمايت از ما پرداخت. سرکار خانم »ساغرفهيمي<«شخصاً براي حمايت کامل تيم تنيس اروميه داوطلب شدند و ما به پشتوانه ايشان بار ديگر در ليگ برتر باقي مانديم.

ظاهراً داستان اسپانسري تيم پردازشگران الکترونيک به اين سادگي هم نبود ؟

 با توجه به اينکه تيم گاز تهران با يک ترکيب آرماني و براي قهرماني بسته شده بود ما را درراه رسيدن به سکوي نخست رقيب مي ديد به همين سبب تلاش بسياري صورت گرفت که اروميه درسالجاري از حضوردرليگ برترمحروم شود اما با همکاري باشگاه شهرداري اروميه(حامي سال قبل تيم تنيس) و رايزني و پيگيري ما در هيئت و بردباري و شکيبايي خانم فهيمي تمام موانع و سنگ اندازي ها بي اثر ماندند واروميه به سوپر ليگ بازگشت.

مزد اين همه سختي را باقهرماني دور نخست دريافت کرديد؟

 حضوردر ليگ حاصل کار 2 ماهه و مکاتبات بسيار بود هيئت به هيچ عنوان حاضر نبود از اين موقعيت فراهم شده بگذرد در حالي که تمام مجموعه هيئت و اداره ورزش و جوانان براي شکل گيري اين تيم نافرجام مانده بود و از تامين 15 ميليون تومان عاجز مانديم حالا اين تيم صرف هزينه اي بالغ 60 ميليون تومان در شرايطي آرماني دارد سوپر ليگ شده و با شکست تمامي مدعيان و کسب قهرماني دور نخست قدرت اروميه به اثبات رسيد و افتخاري ديگر هم براي ورزش استانمان به ارمغان آمد.

 اميدواريم اين تيم که از مربيگري خانم زرين کلاه بهره مي برد و در ترکيب خود مدونانجاريان ، سحر نجفي ،مريم ظاهري و ياسمين سعادت را دارددر دور دوم که به ميزباني مشهد مقدس و هفتم آبانماه برگزار خواهد شد نيز به پيروزي هاي خود ادامه داده و کاپ قهرماني را به اروميه بياورد.

به غير از ليگ برتردر ليگ هاي ديگر هم با موفقيت هايي همراه بود در اين باره هم مي فرمائيد ؟

به جزو سوپرليگ که مي رويم انحصار قهرماني تهران را بشکنيم ما امسال موفق شديم در ليگ دسته يک باشگاه هاي کشور هم عنوان نخست را کسب و جواز حضور در ليگ برتر سال آتي را به دست آورد البته به جاي خوشحالي اين افتخار بر دغدغه هيئت افزوده که در سال 92 چطور خواهيم توانست هزينه هاي دو تيم را تامين نمائيم.

 در مسابقات دختران زير 12 سال امسال ما با کسب هر 3 مقام نخست مسابقات توانستيم بابرتري کامل مقام قهرماني را از آن خود نمائيم که در تاريخ تنيس کشور بي نظير بود تمام اين مسائل بعلاوه عضويت بازيکنان ما در تيم هاي ملي نشان از قدرت تنيس و مديريت صحيحي دارد. آرزو يولقوني موفق شد نفر اول تيم ملي غزاله ترکمن را 3 برصفر شکست دهد اين موارد به تنهايي در کارنامه يک هيئت قابل تامل مي باشد اميدواريم حاميان و متوليان ورزش آستين ها را بالا بزنند و به حمايت از تنيس اروميه بشتابند.

  اگر مطلبي جا مانده بفرمائيد ؟

 تمام تلاش هيئت اين است که شرايطي ايده آل براي تنيس استان فراهم آوريم اين بستر در بحث سخت افزار تا حدود زيادي فراهم شده است ادامه مسير هم روشن مي باشد که انشاء الله خواهيم توانست تمام امکانات و شرايط را آماده کنيم تا تنيس استان بيش از اين درسطح کشور مطرح شود.

بهزاد محموديان – دبير سرويس ورزشي كوشا

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 8528
دیدگاه خود را به ما بگویید.