تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۸:۰۰ ق.ظ

   1540 بازدید

يكي از هنرپيشگان زن سرشناس به علت بدحجابي در محل برج ميلاد دستگیر شد

 طرح تشديد برخورد با بدحجابي و مانكن‌ها در اماکن فرهنگی از عصر دوشنبه از برج میلاد آغاز شد.

ماموران پليس پايتخت از عصر دوشنبه در ادامه اجراي طرح امنيت محله محور و امنيت اجتماعي طرح تشديد برخورد با بدحجابي و مانكن‌ها در اماکن فرهنگی را به مرحله اجرا گذاشتند.

در اين طرح ماموران پلیس امنیت اخلاقی با حضوری گسترده در مجموعه فرهنگی برج میلاد که در آن کنسرت یکی از خوانندگان قرار بود برگزار شود، ضمن برخورد با افراد بدحجاب از ورود آنها به کنسرت جلوگیری کردند.

از سوی دیگر برابر اعلام پلیس پایتخت اجرای این طرح در روزهای آتی در سایر اماکن هنری تهران نیز اجرا می‌شود.

در طول برگزاری این کنسرت برابر اعلام مركز اطلاع‌رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، “ل. الف”، بازيگر معروف سينما، تئاتر و تلويزيون نیز که قصد ورود به این کنسرت را داشت به دلیل بدحجابی مورد تذكر ماموران پليس امنيت اخلاقي قرار گرفت و نهایتا توسط پليس دستگير شد.

وی با اشاره به دستگيري يكي از هنرپيشگان زن سرشناس به علت بدحجابي در محل برج ميلاد افزود: نيروي انتظامي بارها تاكيد كرده است از برگزاري مراسمي كه در آن عفاف و حجاب رعايت نمي‌شود، جلوگيري مي‌كند.

وي افزود: امروز(روز دوشنبه) در مراسمي كه در محل سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار شده بود، پليس از ورود افراد بدحجاب به آن ممانعت كرد.

بر اساس اعلام پليس پايتخت طي روزهاي آتي نیز مراحل ديگري از طرح تشديد برخورد با بدحجابي در تهران به مرحله اجرا گذاشته مي‌شود.

سردار احمدرضا رادان، جانشين فرمانده نيروي انتظامي نيز پيشتر با بيان اينكه پليس با موضوع بدپوششي برخورد مي‌كند، با برشمردن مصاديق بدحجابي گفته بود كه لباس تنگ و چسبان، روسري كه از دو سوي آن موي سر مشخص باشد، مانتوي بالاي زانو و شلوار تنگ از مصاديق بدپوششي است.

سردار احمد روزبهاني، رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا نيز چندی قبل با بيان اينكه شرع ميزان حجاب را مشخص كرده است، گفته بود ما به كساني كه آرايش مو و صورتشان خلاف عرف و شرع جامعه است اما افرادي كه مانكن‌گونه هستند و به مكتب، ارزش‌ها و انقلاب به نوعي دانسته يا نادانسته دهن‌كجي مي‌كنند برخورد مي‌كنيم و ضمن انتقال آنان به مقر پليس با خانواده آنان تماس گرفته و از آنان مي‌خواهيم كه لباس مناسبي براي آنان بياورند.

وي با بيان اينكه پليس از اين افراد تعهد مي‌گيرد تاكيد كرده بود كه اگر اين افراد مجددا اقدام به تكرار رفتارهاي ناهنجار خود كنند براي برخورد قضايي به مقام قضايي معرفي مي‌شوند.

خبرگزاری ایسنا
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 5339
۴ دیدگاه

 1. حمید گفت:

  نمی دونم چرا روز به روز بدبینی به دین و مذهب را در بین مردم رواج می دهند؟
  این برنامه ها توسط انگلیس هدایت می شود تا مردم نسبت به حجاب و دین و مذهب و ائمه بدبین تر بشوند.
  والا چه کسی است که نداند 32 ساله اینطوری و با شدت بیشتر با مساله حجاب برخورد میشه و بدون فرهنگ سازی و فقط با زد و خورد ، و روز به روز هم وضعیت از آنچه که هست بدتر وبدتر می شه؟

 2. صادق گفت:

  سلام گل گفتی آقا حمید

 3. محمد گفت:

  بعضی هاشون به نظر میرسد هیچ مشکلی نداره حجابشون

 4. ناشناس گفت:

  جلوگیری از بی حجابی خوبه اما رو قاعده وصحیح

دیدگاه خود را به ما بگویید.