تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ آبان ۹۶.::. ساعت : ۷:۰۳ ب.ظ

   393 بازدید

فرمانده سپاه شهرستان مهاباد گفت: اجلاس پیشمرگان کرد مسلمان در این شهرستان برگزار می شود.

جوان پرس : فرمانده سپاه شهرستان مهاباد گفت: اجلاس پیشمرگان کرد مسلمان در این  شهرستان برگزار می شود.

 «سردارپاسدار دلاور رنجبرزاده» سه شنبه ۹ آبان ماه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه گفت: کنگره ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان غربی از ۲۰ سال قبل استارت آن زده شد و در هفت سال گذشته نیز شورای سیاستگذاری این کنگره تشکیل شد.

وی افزود: از اواخر سال ۹۵ ابلاغیه تشکیل کنگره صادر و مقرر شد که کنگره ۱۲ هزار شهید در سال ۹۶ برگزار شود.

 رنجبر زاده ادامه داد: کنگره ملی ۱۲ هزار شهید در استان برگزار خواهد شد که شامل ۴ اجلاس است و اولین اجلاس آن در مهاباد با عنوان اجلاس پیشمرگان کرد مسلمان با حضور مسئولین کشوری، لشکری، استانی و خانواده‌های شهدای پیشمرگ کرد چهارشنبه دهم آبان ماه در تالار وحدت برگزار می شود.

 سردار رنجبرزاده اظهار داشت: کشورهای اسلامی و آزادیخواه جهان  همانند اسلامی ایران در برابر زورگویان و استکبار جهانی تسلیم نخواهند شد و این نشات گرفته از نهضت امام حسین(ع) و فرهنگ شهادت است .

 فرماندهی سپاه مهاباد افزود: با نشر آثار و وصیت نامه شهدا،برگزاری یادواره‌ها می توانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم. همچنین امروزه امنیت و اقتدار کشور مدیون امام راحل و مقام معظم رهبری در سایه دستاورد شهدا حاصل شده است.

 رنجبرزاده ضمن تشکر از مسئولین اداری شهرستان در برگزاری اجلاس  پیشمرگان مسلمان کرد گفت:حفظ آثار و زنده نگه داشتن یاد شهدا و انتقال آن به نسل‌های آینده راهکار مبارزه با استکبار است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108910
دیدگاه خود را به ما بگویید.