تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۱:۳۰ ب.ظ

   1637 بازدید

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) ، روز تکریم مادران و همسران شهدا مراسمی با حضور مادران و همسران شهدا در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران ترتیب یافت.

جوان پرس : به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) ، روز تکریم مادران و همسران شهدا  مراسمی با حضور مادران و همسران شهدا در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران ترتیب یافت.

برگزاری همایش تکریم مادران و همسران شهدا در پیرانشهر کوردپیام پیرانشهر

ماموستا دکتر عابد نقیبی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان پیرانشهر در این مراسم یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و نسبت به حفظ دستاوردهای انقلاب و تکریم مادران و همسران شهدا تاکید کرد.

ماموستا عابد نقیبی  نسبت به حجاب و عفاف تاکید کرد و افزود: زنان مسلمان خصوصا خانواده های معظم شاهد و ایثارگر باید در سنگر حجاب از خون شهدا دفاع کنند.

او شهدا را مظهر اقتدار و عزت ایران اسلامی خواند و اعلام کرد: امروزه پاسداری از خون شهدا و احترام گذاشتن به خانواده های شهدا وظیفه همگانی است.

وی حضرت ام البنین (س) را الگو و اسوه زنان مسلمان دانست و نسبت به الگوگیری در تمامی مراحل زندگی از آنحضرت تاکید کرد.

عبدالله سلیمانی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران پیرانشهر عملکرد یکساله بنیاد شهید و خدمات رسانی به قشر معزز شهدا را ارائه کرد و افزود: به برکت خون شهدا امروز قله های افتخار را یکی پس از دیگری طی می کنیم و پرچم ایران اسلامی در دنیا برافراشته شده و عامی مستضعفان است.

وی اظهار کرد:  با تبعیت از آرمانهای والای امام راحل (ره)، ضمن حفظ و حراست از ارزش های دینی و فرهنگی ایران اسلامی تمامی دسیسه های دشمن را نقش برآب می نماییم .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64422
دیدگاه خود را به ما بگویید.