تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ مرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۱:۰۶ ب.ظ

   987 بازدید

تازه روي سخن بيشتر با مسئولين و آقاياني است که شماره آنهايي را که دوست دارند درگوشي خود ذخيره نموده و فقط به آنها جواب مي دهند ، است

محمد امامیان، پایگاه خبری تحلیلی جوان/ امروزششمین روزاست که تلفنهاي همراه  در شهر اروميه دچار اختلال شده و صداي کسي در نمي آيد . تلفن همراه که از اواسط دهه هفتاد در کشور ما ظهور و در اواخر دهه هشتاد  به اوج خود رسيد امروزه در غالب افکار عمومي به عنوان يک پشتيبان و همراه با شهروندان مطرح مي شود و در برنامه ريزي زندگي اجتماعي و خصوصي و شغلي افراد آنچنان تاثيرگذار و مهم شده که برخي از افراد حتي از بيخ گوش خود نيز کنار نمي گذارند.

گذشته از مضرات تلفنهاي همراه که همواره مورد ترديد قرار گرفته و گاهاً اين گونه   استنباط مي شود که زيانهاي اين وسيله صرفاً در پس درآمدها و عايدات آن پنهان مي شود، امروزه چه بخواهيم و چه نخواهيم و صحيح يا غلط، تلفن همراه نقش و جايگاه اساسي در زندگي روزمره به جرأت تمام شهروندان (چه شهري و چه روستايي) باز کرده است.

اين نقش گاهاً آنچنان مهم است که گاهي حتي موجب بروز اختلاف اجتماعي هم مي شود. اينکه دراين نوشتار بياييم و جايگاه و نقش تلفن همراه را تبيين و تشريح کنيم امروزه ديگر چندان مقبول و وزين نمي افتد گرچه بنده در کل با اين آزاردهنده اجتماعي مخالفم اما هميشه که اينگونه نيست!

براي افرادي از جامعه اشتغال ايجاد کرده ، براي افرادي سرگرمي شده، براي گروهي ابزار مچ گيري شده و براي … و براي…

و اين براي ها آن قدر زياد است که قابل شمردن نيست، اما چه مي شود کرد حال اگر تا اين موجود آزار دهنده اين همه براي شهروندان مهم شده پس چرا براي متولي و بوجود آورنده آن اينقدر مهم نيست که درک کند مردم درطي اين مدت بدون اين يار و ياورخود چه مي کنند!

تازه روي سخن بيشتر با مسئولين و آقاياني است که شماره آنهايي را که دوست دارند درگوشي خود ذخيره نموده و فقط به آنها جواب مي دهند ، است.

برخي ازاين مسئولان شرکت مخابرات واقعاً به اين دوستان خود نيز کم لطفي مي کنند و در فکر آنها هم نمي باشند زيرا درمدت اين چند روز آنها هم دچار مشکل شده اند. بالاخره پس از مدتها مديريت آنچناني امروز با اين مديريتها ميخواهيم اثبات کنيم که واقعاً چه هستيم!

شايد هم زياد لازم نباشد که برخي از آقايان بيش ازاين به خود فشار بياورند زيرا سوء مديريت در لايه هاي مديريتي امروزي آنچنان بيداد مي کند که به قول مثل

مشک آن است که خود ببويد                                      

                                             نه آنکه عطار بگويد

 مي افتم ،واقعاً مشک آقايان آنچنان غليظ و خاص و ناب است که لزومي برتعريف و تمجيد ازآننمي بينيم و به مانند برخي ديگرازمسئولان مديريت آنچنان ايزويي آنها داد مي زند ما که باشيم که بخواهيم خودمان را متهم به انتقاد نماييم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6736
۲ دیدگاه

  1. قره یاخا گفت:

    گل نوشتی /. دستت درد نکند.

  2. رضا تقی زاده گفت:

    آقایان مسئول مخابرات ،اپراتور اول ، تلفن همراه ویا هرمقام مسئول ذیصلاح دیگر من خودم به شخصه ماهانه یکصد هزارتومان از جیب خانواده ام کسر وبه حساب شما می ریزم ومیلیونها هموطن دیگر مثل من …. کاری بکنید نانی که می خورید حلال باشد

دیدگاه خود را به ما بگویید.