تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ دی ۹۵.::. ساعت : ۵:۴۵ ب.ظ

   567 بازدید

شریف پور : خواستیم با تحت نظر قرار دادن مناطق آزاد در وزارت اقتصاد دارائی، نظارت و خواست های مردم از طریق مجلس را بر این مناطق اعمال کنیم.

جوان پرس : نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران، بازرگان و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در کنار احداث پارک و نمایشگاه و سایر اقدامات، بستر اشتغال برای جوانان هم فراهم شود.به گزارش ایسنا ؛ عین الله شریف پور در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان شوط در خطاب به مسئولین منطقه آزاد ماکو گفت: ما به خاطر اقداماتتان از شما تشکر می کنیم ولی باید در کنار احداث پارک و نمایشگاه بستر اشتغال برای جوانان هم فراهم شود.

وی با اشاره به این که، اولویت اول معیشت مردم است و امروز جوان های ما از بیکاری خانه نشین شده اند گفت: در مورد ایرادی که ما به این افراد می گیرم این است که وزن مدیریت و هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو وزن کوچک و سبکی است ، ما به خاطر اقداماتتان از شما تشکر می کنیم اما شما در اولویت ها دچار خطا شده اید و امروز جوان های ما از بیکاری خانه نشین شده اند.

وی تصریح کرد :  کسانی باید بدانند که مجلس گشتارگاه نیست و ما تنها کسانی را که ادعای سلطنت می کردند را از تخت سلطنت پایین کشیده و خواستیم که با تحت نظر قرار دادن مناطق آزاد در وزارت اقتصاد دارائی، نظارت و خواست های مردم از طریق مجلس را بر این مناطق اعمال کنیم.

او در ادامه گفت: با زیر مجموعه بودن  این مناطق در نهاد ریاست جمهوری، نظارتی دقیقی از طرف مجلس بر این مناطق صورت نمی گرفت ولی با این اقدام دقت مجلس برروی مناطق آزاد بیشتر میشود.

شریف پور با اشاره به این که، 9 دی یک حماسه کم نظیر بود گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه 88 در خواب خرگوشی به سر میبردند و در تلاش برای نابود کردن انقلاب اسلامی از درون نظام بودند که با خواست خداوند این فتنه خنثی شد.

وی با اشاره به این که، امروز نباید از موضوع مقاومت و فلسطین کوتاه بیاییم گفت: لعنت خداوند بر کسانی باد که در فتنه 88 آمدند و شعار( نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران)سر دادند.

وی اضافه کرد: تمام این ادعاها هدفمند بوده و تنها با بصیرت می توان فهمید که امروز حفاظت و حراست از این انقلاب یک تکلیف الهی است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت:  امروز مدافعان حرم در کشورهای اسلامی وظیفه خود را انجام می دهند تا دشمن نتواند از طریق ایجاد تفرقه به اهداف شوم خود در منطقه دست یابد و ما باید با نگرشی درست از دشمن، شناخت دقیق تری  داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 99915
یک دیدگاه

  1. احد گفت:

    ایشان دشمن اصلی توسعه استان ومنطقه آزاد ماکوهست وتمام انرژی خودراگذاشته تا به جای فروزان فرد مورد نظر خودرابگمارد .واقعا انتخاب این شخص به نمایندگی منطقه آزاد ماکو مجبوری وانتخاب بین بد وبدتر بودنه شایسته سالاری

دیدگاه خود را به ما بگویید.