تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۲۳ ب.ظ

   1155 بازدید

نادر قاضی پور اعلام کرد : مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب و محجوب و طلا نمایندگان مردم تهران اعضای این کمیته هستند.

جوان پرس : نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای جهت تحقیق و تفحص از واقعه تلخ مسابقه والیبال بین تیم های ارومیه – تهران خبر داد. نادر قاضی پور درگفت و گو با خانه ملت، درخصوص دلیل طرح سوال از وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: سوال بنده از وزیر ورزش در خصوص حادثه تلخ ۲۷ اسفند ۹۳ بود، در این روز بازیکنان تیم والیبال ارومیه با اعضای تیم پیکان درگیر شده و مورد ضرب و جرح قرار گرفتند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در نهایت مقرر شد که این موضوع از سوی کمیته ای متشکل ازنمایندگان عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب و محجوب و طلا نمایندگان مردم تهران مورد بررسی قرار گیرد و کمیته تشکیل شده نیزطی یک ماه، مسببین این حادثه تلخ را شناسایی و گزارشی را به کمیسیون مربوطه ارایه کند.

مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب و عضو این کمیته تحقیق و تفحص نیز در گفت و گو با خانه ملت، گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص از این حادثه تلخ، موضوع را بصورت ریز و کامل بررسی خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما دوست نداریم که چنین اتفاقات تلخی را در هیچ جای کشور شاهد باشیم و به عقیده بنده گزارشات ارایه شده درجلسه امروز نیز غیر واقعی بود.

وی تصریح کرد: به هر حال ما امیدواریم که با تحقیق و تفحص در این زمینه حق را به حق دار برسانیم.

علیرضا محجوب، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو این کمیته تحقیق و تفحص نیز در اینباره گفت: سوالی که آقای قاضی پور از وزیر ورزش مطرح کرد در راستای احقاق حق کسانی است که در جریان مسابقه دچار ظلم و مشکل شدند.

وی افزود: فدراسیون والیبال نیز پذیرفت که یک گروه بیطرف در این زمینه تحقیق و واقعیات ها را بر ملا سازند.

به گفته این نماینده مردم در مجلس نهم، تلاش نادر قاضی پوربرای احقاق حق تیم والیبال ارومیه قابل قدردانی بوده و رییس فدراسیون والیبال نیز این تیم شایسته را قهرمانی می داند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64476
دیدگاه خود را به ما بگویید.