تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۶:۳۰ ب.ظ

   462 بازدید

امام جمعه اروميه : در مذاکرات هسته‌ای آنچه که باید دنبال شود خط ترسیمی مقام معظم رهبری در حفظ دستاوردهای کشور است .

وی تصریح کرد: در مذاکرات هسته‌ای آنچه که باید دنبال شود خط ترسیمی مقام معظم رهبری در حفظ دستاوردهای کشور است و بر خلاف چیزی که برخی ادعا می‌کنند معظم له به کلیات مذاکرات و رعایت اصول اساسی نظارت دارند بنابراین جزئیات مذاکرات باید به دقت از سوی کارشناسان و اهالی فن مورد ارزیابی و کنکاش قرار گیرد.

امام جمعه ارومیه با تقبیح ذوق زدگی برخی افراد بخاطر بیانیه سوئیس تصریح کرد: بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب پیرامون نشست لوزان سوئیس و مواضعی که ایشان اعلام کردند نشانه تدبیر، شجاعت، قاطعیت و هوشمندی معظم له بوده و سبب افتخار ماست.

وی گفت: هم اینک در هر جایی از دنیا که مسلمان کشی انجام شود دست ابرقدرتها و کشورهای استکباری در آن هویداست بنابراین حفظ هوشیاری کامل و رعایت مصالح کشور در طول مذاکرات با چنین دولت هایی یک ضرورت است.

امام جمعه ارومیه با رد برخی اظهار نظرهایی که انرژی هسته‌ای را کم ارزش نشان می‌دهد تصریح کرد: اگر این موضوع مهم نیست برای چه کشورهای غربی و استکباری اینقدر برای از بین بردن آن یا محدودسازیش در کشورمان پافشاری می‌کنند بنابراین مردم باید مطلع باشند که برای بدست آوردن همین موفقیتها مسیر سختی پیموده شده و هزینه‌های بسیاری برای آن داده شده تا به این نقطه برسیم.

قریشی به میز مذاکره کشاندن دشمنان این آب و خاک بوسیله قدرت هسته‌ای را بسیار پر اهمیت برشمرد و گفت: هم اکنون ایران یک تنه در برابر آنان ایستاده است در حالیکه برخی کشورهایی که به ظاهر دارای رهبرانی مقتدر هستند در واقع در برابر ابرقدرتها و صهیونیستها ذلیل هستند و ملت خود را هم ذلیل می کنند اما به واسطه رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی قابل مقایسه با هیچکدام از آنها نیست و کشوری مقتدر در جهان و منطقه به شمار می آید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به تجاوز عربستان سعودی به کشور یمن با پشتیبانی استکبار جهانی و شیوخ مرتجع منطقه اظهار داشت: مقایسه نحوه موضع گیری رهبر معظم انقلاب اسلامی با سایر رهبران کشورها در موضوعات روز دنیا از جمله در مورد تجاوز عربستان نشان می‌دهد که ایران اسلامی و رهبری آن چقدر با اقتدار و عزت موضع می‌گیرند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64728
دیدگاه خود را به ما بگویید.