تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰.::. ساعت : ۱۲:۵۷ ب.ظ

   505 بازدید

بنا بر گزارشات واصله در چند روز اخیر توزیع گسترده انجیل توسط اشخاص مجهول در سطح شهر اورمیه مشاهده شده است .که بیشتر گستره توزیع در مناطق مرکزی بوده است . این کتاب در قطع جیبی بوده و با کیفیت چاپ و صحافی عالی که دارد نشان از اهتمام و تلاش وافر در جهت انحراف افکار جوانان متدین و معتقد دارد . همزمان توزیع این کتاب در سطح شهر تهران نیز گزارش شده است ، اما به نظر میرسد این اقدام منحصر به دو شهر یاد شده نباشدو در سطح گسترده در تمام کشور توزیع میشود .
در روزگاری که ندای اسلام و ارزش های اسلامی و الهی در بیخ گوش سردمداران استکبار جهانی و غرب گوش آنها را کر کرده است ، آنها نیز متعاقبا به انحا مختلف سعی در مقابله به مثل نموده اند، آنهم با صرف هزینه های کلان .
این کتاب از سری انتشارات ایلام به آدرس اینترنتی http://www.kfam.co.uk بوده که منشا و مبدا آن انگلیس می باشد .
اما آنچه که این توزیع را شبهه برانگیز می کند، نخست رایگان بودن آن و سپس توزیع در مراکز آموزشی و مکان های همجوار آن است .
یکی از این کتاب ها در داخل یکی از مجتمع های آموزشی که محل آموزش و تردد نوجوانان و جوانان بسیاری می باشد در خیابان طرزی اورمیه رویت شده و موجود می باشد .
دل مشغولی مردم در ایام انتخابات و توجه تمامی حساسیت ها به آن سو و همزمانی با مراسم عید نوروز فرصت گران بهایی برای اقدامات اینچنینی فراهم آورده است .
گفته می شود این اقدام در تهران همراه با فیلم تبلیغی در قالب لوح فشرده همراه بوده است .
امید است مردم شریف استان مان و مسئولین محترم با آگاهی کامل از نیات و مقاصد این افراد تلاش های خود را در جهت شناسایی عوامل توزیع به کار گیرند .
حساس/اورمیا نیوز

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1770
دیدگاه خود را به ما بگویید.