تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱:۱۰ ب.ظ

   1572 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابجایی 3.5 میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

جوان پرس : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابجایی ۳٫۵ میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

ارسلان شکری گفت: در ۵ ماهه نخست سال جاری بالغ بر ۳٫۵ میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان به مقاصد مختلف جابجا شده است که سیمان مهمترین آن ها را شامل می شود.

وی افزود: تعداد رانندگان فعال باری آذربایجان غربی تا پایان تیرماه ۹۷ برابر با نزدیک به ۲۵ هزار نفر است که حکایت از رشد بیش از ۴ درصدی تعداد شاغلین این عرصه نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه ۵ درصد از رانندگان فعال باری کل کشور در آذربایجان غربی فعالیت دارند، ادامه داد: تعداد شرکتهای فعال در حمل و نقل کالا در سطح استان ۱۶۹ شرکت و تعداد ناوگان فعال باری استان در حدود ۱۷ هزار دستگاه با میانگین عمر ناوگان ۵۳/۱۶ سال است.

شکری یادآور شد: مشکلات و مسایل صنفی رانندگان محترم نیز با عنایت دولت محترم پیگیری و حل شده است و به حمدالله استان از این جهت مشکل خاص ندارد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 117132
دیدگاه خود را به ما بگویید.