تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۳۷ ق.ظ

   762 بازدید

جلال زاده با اینکه دوست دارد تغییرات بیشتری را در پرونده خود داشته باشد ولی در تشکیل تیم قوی از همه جهات(فرهنگی،سیاسی،اقتصادی،ورزشی و…) با مشکل عمده کمبود مدیر برخورد کرده است و این کار را سخت می کند

به گزارش جوان بعد از دولت هشتم خاتمی دولتی سر کار آمد که از بطن مردم بود ولی با گذشت زمان و بعد از شروع دولت دهم ناامیدی هایی گه نباید به سراغ ملت می آمد کم کم و آهسته آهسته سراغ مردم آمد.

همه چیز بی حد و اندازه گران شد و احمدی نژاد مردم دار ! تقصیر هیچ چیز را به گردنش نگرفت.این پدیده قرن 21 که این بار هم در به تمسخر گرفتن شعور مردم پدیده شده بود کارهایی که در دولت خاتمی جرات انجام آن کار را نداشتند به راحتی در دولت احمدی نژاد انجام دادند و صدای هیچ کس هم به گوش مسئولین نرسید!

کشور در اکثر مسائل مخصوصا تولید و اقتصاد رو به افول رفت و حالت فوق العاده در کشور حاکم شد. استان آذربایجان غربی نیز از این مسائل مستثنا نبوده و نخواهد بود،چون این مسئولان نیز نماینده این دولت در استان هستند و ادامه دهنده راه بالادستی ها!

به طور مثال همانطور که چند ماه ناقابل برای تغییر دولت مانده (که زود هم تمام می شود) احمدی نژاد استانداران چند استان را برای مسائل نامعلوم سیاسی عوض می کند (طبق شنیده ها طرفداران جبهه پایداری تغییر می یابند)، استاندار استان آذربایجان غربی نیز به تبعیت از مقام مافوقش فرمانداران چند شهر را تغییر داده و قرار است چند شهر دیگر را تغییر دهد البته اگر بالادستی ها بگذارند!

یکی از این تغییرات که در دولت دهم برای بار سوم احتمالاخواهد بود تغییر فرماندار شهرستان ارومیه است.جلال زاده با اینکه دوست دارد تغییرات بیشتری را در پرونده خود داشته باشد ولی در تشکیل تیم قوی از همه جهات (فرهنگی،سیاسی،اقتصادی،ورزشی و…) با مشکل عمده کمبود مدیر برخورد کرده است و عملا نمی تواند در این چند ماهه آخر دولت تغییرات زیادی انجام دهد.

گفتنی است بنا به مسائلی که بین استاندار و مدیر سابق آموزش استانداری پیش آمده شریف نژاد علاقه ای به ماندن در ارومیه ندارد و البته این عدم علاقه داشتن هم ظاهرا مسائل و اتفاقات پشت پرده مدیران استانداری ازجمله آقای الف و آقای … و مسائل پیش آمده بین این دو با شریف نژاد است.


یکی از جایگزین های احتمالی همکلاسی سابق وحید جلال زاده ،مجتبی فوقی مدیرعامل سابق شرکت گاز استان آذربایجان شرقی است و این درحالی است که گفته می شود وی قرار است به جای جواد محمودی معاون عمرانی استاندار فعالیت خود را شروع کند و علت این امر هم بیشتر روحیه انقلابی و بسیجی و جهادی و اثبات مدیریت فنی فوقی است که باعث شده برای اتمام پروژه هایی چون مسکن مهر و راه آهن و  امثالهم جلال زاده وی را برای این پست در نظر داشته باشد.

گفتنی است فوقی از مدیران باسابقه و ولایت مدار است که از هم گروهی های رزمندگان پایگاه ثارالله زمان جنگ بود. از دوستان وی شهدای بزرگی بودند که در زمان جنگ با شجاعت تمام در مقابل دشمن بعثی خود ایستادند و وی نیز وظیفه خود را امروز در کسوت خدمت رسانی به مردم انجام می دهد. امید است تصمیم جلال زاده هر چه باشد سریع و به نفع مردم باشد نه به ضرر آنها.

برای اینکه با عقاید و تفکرات فوقی بیشتر آشنا شوید می توانید به اینجا مراجعه کنید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7787
دیدگاه خود را به ما بگویید.