تاریخ انتشار :جمعه ۱۸ فروردین ۹۱.::. ساعت : ۴:۴۳ ب.ظ

   578 بازدید

حجت الاسلام فخری

 

رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان آذربایجان غربی گفت : برخی افراد که از نظر سیاسی یا علمی شرایط مطرح شدن و کسب شهرت در سطح بالا را ندارند ، سعی می کنند با اقدامات غیرمعمول ، جلب توجه کنند.

در پی انتشار مطلبی موهن نسبت به  مردم ، روحانیان و مسئولین آذربایجان غربی علی الخصوص نماینده محترم ولی فقیه در این استان از سوی یکی از رسانه های مجازی استان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد فخری مدیر کل تبلیغات اسلامی و رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان اظهار داشت : بنده معتقدم از آنجا که اینگونه افراد بدنبال جلب توجه افکار عمومی و کسب شهرت هستند، از همین رو اگر مسئولین و شخصیت های رسمی استان همچون ائمه جمعه و استاندار محترم در مقابل هر اقدامی که آنها می کنند درصدد پاسخگویی برآمده و عکس العمل نشان دهند ، آنها را به اهدافشان نزدیک تر می کند .

این روحانی برجسته آذربایجان غربی و استاد حوزه های علمیه افزود : بنابراین اهمیت دادن به آنان در واقع همان چیزی است که آنها می خواهند پس نباید زیاد به گفته ها و نوشته های آنان اهمیت داد ضمن آنکه مردم شریف استان ثابت کرده اند که قدرت تشخیص بالایی دارند .

حجت الاسلام والمسلمین فخری اضافه کرد : در صورت صلاحدید مسئولین محترم  در موقع مناسب به روش خودشان پاسخ اینگونه اقدامات را خواهند داد .

گفتنی است در چند روز گذشته یکی از سایت های خبری دست چندم استان با انتشار مطلبی موهن ، استان آذربایجان غربی را به یک روستا تشبیه کرده و مردم این استان را افرادی ساده لوح و احساساتی و روحانیان و مسئولین استان را نیز ، ریش سفیدان کم سواد روستایی  قلمداد نموده بود.

نقی زاده/ذوالفقار

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 2527
۲ دیدگاه

 1. احمد گفت:

  واکنش مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی نسبت به مطالب موهن آینانیوز
  مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان غربی ، اقدام سایت خبری آینانیوز را یک حرکت احمقانه عنوان کرد .
  کاظم غنی زاده در گفتگو با پایگاه خبری جوان ضمن ابراز تأسف از اقدام سایت آینانیوز در انتشار مطلب موهن نسبت به مردم روحانیت و مسئولین استان آذربایجان غربی، اظهار داشت : انتشار این گونه مطالب غیر از اینکه موجب ناراحتی و بدبینی و ایجاد اختلاف می شود ، هیچ سودی ندارد .
  وی افزود : سایت مذکور با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ارتباطی نداشته و نویسنده آن فقط کارمند شرکتی ساده این اداره است .
  لازم به ذکر است چندی پیش سایت آینانیوز با انتشار مطلبی موهن ، استان پهناور آذربایجان غربی را به یک روستای پرجمعیت تشبیه کرده که ساکنان آن از هرگونه مسائل روز دنیا بی اطلاع اند.

 2. حسن گفت:

  بعضي از افراد اول در باره اظهارات سخیف و مستهجن خود كه حتي در تهران هم هستند و در رابطه با برخي از مديران مي گويند فکر کنند سپس دلسوز مردم ايران شوند. افتراها و توهین هایی که حتي گاها هم بعضي از آنها در برخي از استانها بلوتوث مي شد و همه اطلاع پیدا مي کردند . وای به حال برخي از استانها که سیاستگذار نماز شان ، ادبیات چنینی داشته باشد

دیدگاه خود را به ما بگویید.