تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۲۴ ب.ظ

   517 بازدید

آیت الله هاشمی رفسنجانی به هیچ وجه به این تخریب ها و توهین های تندروها توجه ندارد.

جوان پرس : مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حملات این روزهای تندروها به آیت الله هاشمی رفسنجانی، به بهانه خاطره گویی وی از انقلاب، بیشتر به دلیل حمایت تمام قد ایشان از دولت یازدهم است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی عسکری روز یکشنبه در بجنورد به خبرنگاران اظهار کرد: هاشمی به دلیل اعتقادی که به دولت یازدهم در گره گشایی از کار ملت بخصوص در عرصه بین المللی دارد، با حمایت از دولت خود را آماج انتقادات و گاهی توهین ها قرار داد.

وی اضافه کرد: تندروها همان کسانی هستند که با حمایت خود از دولت نهم و دهم وضعیت اسفباری را بخصوص در حوزه روابط بین الملل برای کشور ایجاد کردند که دولت یازدهم تلاش می کند تا این روند را به حالت عادی بازگرداند.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تندروها می دانند هیچکس به اندازه آیت الله هاشمی رفسنجانی به انقلاب و نظام و بخصوص حضرت امام (ره) و بیت معظم له نزدیک نبوده و تمام این خاطرات نیز صحیح است و این توهین ها نیز بهانه سازی است.

عسکری افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی به هیچ وجه به این تخریب ها و توهین های تندروها توجه ندارد و هر وقت صلاح بداند مسایل دیگری از انقلاب و نظام را برای اطلاع مردم بازگو خواهد کرد.

وی اضافه کرد: مردم به صحت خاطرات بیان شده ایشان اعتماد دارند و تشنه شنیدن حقایق و مسایل انقلاب و نظام در قالب خاطرات از زبان وی هستند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس هفتم گفت: ایشان به خاطر مصلحت نظام و انقلاب از بیان برخی خاطرات امتناع می کند ولی در آینده قطعا شاهد بیان خاطرات دیگری از زبان ایشان خواهیم بود.

عسکری افزود: تندروها می خواهند آیت الله هاشمی رفسنجانی این خاطرات مهم انقلاب و نظام را در سینه داشته و از بیانش امتناع کند تا در جایی درز نکند و قطعا با این توهین ها نیز نمی توانند جلو بیان این خاطرات را بگیرند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی اخیرا در همایش تجلیل از بانوی انقلاب، که به منظور تجلیل از خدمات همسر بنیانگذار جمهوری اسلامی در تهران برگزار شده بود به بیان خاطرات خود از دیدار سال ۸۴ خود با همسر حضرت امام (ره) پرداخت.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این خاطره یکی از دلایل حضور خود در انتخابات آن سال در کسوت نامزد نهمین دوره ریاست جمهوری را درخواست همسر حضرت امام عنوان کرد که با بیان این خاطرات مورد اعتراض برخی گروه های تندرو حامی دولت نهم و دهم از جمله خواهر رییس دولت نهم و دهم قرار گرفت.

البته صحت گفته های آیت الله هاشمی رفسنجانی چند روز بعد از سوی دختر و نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی که در دیدار وی با همسر حضرت امام نیز حضور داشته اند، مورد تایید قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 65449
دیدگاه خود را به ما بگویید.