تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱.::. ساعت : ۲:۱۸ ب.ظ

   1130 بازدید

رئيس پليس آگاهي استان در خصوص قتل اين هفته خيابان امام ( ره ) اروميه توضيحاتي جديد داد كه خواندني است.

جوان پرس : سرهنگ رسول النقي پور در گفتگوي تلفني با جوان پرس از دستگيري قاتل قتل روز شنبه خيابان امام ( ره ) اروميه خبر داد و گفت : بعد از پيگيريهاي شبانه روزي و تلاش كارآگاهان استان قاتل ديشب در داخل خيابانهاي تهران دستگير شد.

 وي با اشاره اينكه از همان لحظه قتل ماموران و كارآگاهان به دنبال قاتل كه يكي از ارازل و اوباش معروف اروميه است بودند، تصريح كرد : بعد از آنكه محل و تماس هاي ارتباطي قاتل شناسايي شد و وي به تهران فرار كرده بود ، در يك عمليات ويژه و شبانه در يكي از خيابانهاي تهران دستگير و به استان دلالت داده شد.

 گفتني است روز شنبه همين هفته حوالي ساعت ۵ بعد از ظهر شاگرد مغازه كفش فروشي در خيابان امام اروميه توسط ضربت شمشیر و اثابت آن از ناحیه گردن به قتل رسید و قاتل متواري شد .

  البته بنا به اعلام رئیس پلیس آگاهی استان همان لحظه اول قاتل بوسیله دوربین های نظارتی مغازه ( فردی سابقه دار به نام « ح . پ. » ) شناسایی شده بود  .
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 8980
۵ دیدگاه

 1. همشهری گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای معروفی

  این جور آدمارو باید در ملا عام در جلوی همه اراذل و اوباشی که این طور کارا واسشون افتخاره اعدام کنند

  تا درس عبرتی بشه برای سایرین ، منتظر اقدام صریح و قاطع دستگاه قضا و مسولین محترم هستیم.

 2. ..... گفت:

  هرچه سریعتر باید اعدامش کنند تا درس عبرتی باشه برای دیگران بخصوص هم که سابقه دار هستش.

 3. ناشناس گفت:

  به جاي گير دادن به دختر و پسرهاي جوان لطفا اين اراذل و اوباش را از خيابانها جمع كنيد كه هر روز بيشتر و بيشتر ميشوند

 4. کیوان گفت:

  از نیروی انتظامی کمال تشکر وقدر دانی را دارم باید در حداقل زمان در ملا عام اعدام شود تا مرحمی باشد بر ذهن آشفته مردم.وسعی شود تا این سری مشکلات ریشه یابی شود تا مردم شاهد این چنین موارد دل خراشی نشوند

 5. حسین گفت:

  باعرض خسته نباشید و نهایت تشکر از قدر دانی از غیور مردان نیروی انتظامی؛به نظرمن باید اعدام بشه تا درس عبرتی باشه برای برادران ارازل اوباش شهرمون؛خدا پشت و پناه مردان انتظامی؛

دیدگاه خود را به ما بگویید.