تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱.::. ساعت : ۷:۳۹ ق.ظ

   2323 بازدید

امیدواریم خانم منصوری با عذرخواهی رسمی از مردم از بیان چنین نظری ،کمی هم قبل از حرف زدن بیاندیشد.

پایگاه خبری تحلیلی جوان/به گزارش خبرنگار جوان از محل شورا خدیجه منصوری در طی صحبت هایی که در باب های مختلف داشت در طی ابراز نظری تاسف برانگیز موجب تعجب همگان شد.

وی که در جمعی 5 نفری صحبت می کرد وقتی به موضوع قاچاق و قاچاقچی رسید قاچاقچیان کالا را که بزرگترین ضربه ها را به پیکره اقتصاد کشور وارد می کنند را زحمتکش نامید و کسی که در راههای کوهستانی هنگام قاچاق توسط نیروی نظامی ایران کشته می شوند را شهید خواند.

این در حالی است که وی وکیل رسمی قوه قضائیه است و واقف بر تمامی قوانین جاریه و حکم چنین کسی که کشته می شود را به خوبی می داند. متاسفانه دور سوم شورای شهر یکی از ضعیف ترین شوراهای شهر کشور است که با عملکرد های سو خود موجب نارضایتی عمومی را در سطح مرکز استان بوجود آورده است. امیدواریم خانم منصوری با عذرخواهی رسمی از مردم از بیان چنین نظری ،کمی هم قبل از حرف زدن بیاندیشد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6176
۸ دیدگاه

 1. یا زهرا گفت:

  طلبه عدالتخواه سیرجانی به همراه جمعی از طلاب انقلابی و ولایی پس ازتعطیل شدن تحصن هفته گذشته خود به دستور دادگاه ویژه توسط عوامل پلیس امنیت قم بار دیگر پس از آزادی عزت مندانه در مقابل دادگاه ویژه روحانیت قم تحصن کردند.

  اما این بار هم از سر غرور بیش از حد برخی از مسئولین که حاضر نیستند حتی سخن عدالتخواهان ولایتمدار را بشوند طلبه عدالتخواه سیرجانی به همراه حجج الاسلام مقدم و هاشمی و… امروز بعد از ظهر ۲۵ تیر ماه ۹۱ در مقابل دادگاه ویژه روحانیت دستگیر شدند.

  در بخشی از اطلاعیه متحصنین مقابل دادگاه ویژه که هفته پیش در نماز جمعه پخش شد آمده بود:
  « دادگاه ویژه روحانیت،نهادی است که فلسفه وجودی اش حفظ شان وکرامت قشر فرهنگ ساز جامعه – طلاب و روحانیون- می باشد.
  ما ضمن تشکر از زحمات مسئولین خدوم این نهاد و حمایت از اصل وجود آن، نمی توانیم نسبت به برخی عملکردهای نسنجیده و دور از حق وعدل توسط بعضی از دست اندرکاران این نهاد مهم وحساس، بی تفاوت باشیم. تاکنون بسیاری از روحانی نماهای فاسد وفتنه گر به دلیل وابستگی به کانون های قدرت وثروت وجناح های سیاسی حتی یک بار هم به دادگاه ویژه احضار نشده اند، این در حالی است که شماری از عدالتخواهان ولایتمدارکه دغدغه ای جز عمل به مطالبات امام خامنه ای ندارند، بارها توسط این نهاد مورد نوازش ویژه قرار گرفته اند؛ حبس وتبعید و محرومیت از تحصیل در قم و… .

  به راستی آیا وقت آن نرسیده است که طلاب و روحانیون محترم حق داشته باشند نسبت به عملکرد این نهاد مهم وموثر حوزوی سوالات وانتقادات خود را بی دغدغه و بدون هراس ولکنت زبان مطرح کرده ومنتظر جواب واقعی وعملی آن بمانند؟!

  ما جمعی از طلاب و روحانیون ولایتمدار وحق طلب قم، به دنبال برخورد تحکم آمیز برخی نیروهای دادگاه ویژه با آقای محسن شیرازی طلبه بسیجی وعدالتخواه قمی، مقابل دادسرای ویژه قم تحصن کرده و تا رسیدن به پاسخ سوالات خود ازمسئولین مربوطه، به تحصن خویش ادامه خواهیم داد. امید است این بار مسئولین دادگاه روحانیت با زبان منطق و نرم – ونه بازداشت ومحاکمه وزندان!– پاسخگویی کرده وبدین وسیله از تشویش اذهان عمومی و بدبینی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی وسوء استفاده دشمنان قسم خورده این انقلاب الهی جلوگیری نمایند.»

  اما متاسفانه باز هم زبان منطق ونرم پیش نیامد ومسئولین مغرورانه طلبه های عدالتخواه را بازداشت کردند
  حال آنکه تنها مطالبه عدالتخواهان ولایتمدار این بود که سوالاتی داریم ومی خواهیم پاسخ بگیریم
  اما آیا پاسخ برخورد است؟!!!

  براستی آیا امثال هادی غفاری ها و کروبی ها که اقدامات بی شرمانه اشان گوش فلک را کر کرده است و اهانت های بی شرمانه آنها به مقام عظمای ولایت برای همه مشخص و آشکار است مستحق مجازات های اینچنینی نیستند؟!!
  چه طور شده است که به جای برخورد با این افراد خبیث وساده لوح ،با فرزندان انقلابی امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) برخورد می شود؟

  أیـن تذهبـون !!!

 2. قره یاخا گفت:

  آن عده ای مدعی شرع وحدیث نبوی روز های انتخاب محض کسب قدرت وحفظ منافع فردی و باندی به این گونه افراد رای میدهند یا بخاطر حضور افراد مستقل وترس از مخاطره افتادن منافع خود افراد صالح را پس میزنند و بوقلمون صفتان و بی سوادان را جذب و با ولع تعریف میکنند ابه چنین افرادی همیشه نیازمندند. از ماست که برماست! شورائیان فعلی با چنین افرادی سازگارند. پس یادتان باشد در ایام دوره چهارم اگر باندبازان باز به صحنه آمدند وظیفه شرعی خودرا درست انجام دهیم.هرچند چنین امیدی با این سایتهای وامدار و وابسته به تفکرات التقاطی و نفاق افکن کمی محال به نظر میرسد.

  • بنده به كي وامدارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   كدوم جرياني از من حمايت مي كنه؟
   تا وقتي كه يه خبري به نفع جرياني هست از سايتي كه خبر رو منتشر كرده حمايت مي كنه همچين كه نوبه به خود جريان رسيد كه گندهاشو رو كنيم ميشن دشمن درجه يك
   واقعا حامد عطايي راست گفت كه اين استان روستا هستش به نظر من مسئولينش هم غير خجسته هستن
   لعنت بر مسئولي كه حق بيت المال رو ضايع ميكنه و لعنت بر كسي كه مي بينه و چيزي نمي گه و بلكه معامله هم مي كنه

 3. قره یاخا گفت:

  سلام مجدد… از کوره در نرو برابر…عذر میخوام بین نظرم حتما باید هاشا وکلا از شما میگفتم … منظورم شما نبودید
  … جمله قبلی را اصلاح میکنم با سایتهای بسیاری که وامدار هستند دور از شان شما برادر بزرگوار ومحترم. وبنده هم هم عقید شما هستم در فرستادن لعنت بر هر آنچه که در نظرتان رقم زدید البته من هرشب سر نماز شب دیگر به قاتلین سقای کربلا لعنت نمی فرستم چون آنقدر لعنتی بدتر از یزید در امروز ما تولید شده که در هر عبادت با یک تسبیح نمیتوان به لعنت گفتن همه شان برسی!

 4. saeed گفت:

  vagean heyfe haj nagi ke bachehayi mesle to dare

 5. روم الله گفت:

  بخداشماها ادم بیکار ومریضی هستیدکه دنبال توهین وبدنام کردن خلق خداهستید.
  میسپارمتون دست حق.

دیدگاه خود را به ما بگویید.