تاریخ انتشار :یکشنبه ۱ مرداد ۹۱.::. ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ

   774 بازدید

مدیر تیم کشتی شهرداری ارومیه گفت: بدون دغدغه تیمداری کنیم مطمئنا به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

به گزارش جوان “اسماعیل کیومرثی” در گفت و گو با ایسنا، در خصوص شرایط مالی این تیم اظهار کرد: فعلا حمایت خاصی از ما صورت نگرفته است و ما با هزینه های شخصی خودمان تیمداری می کنیم. طی صحبت هایی که با مسوولان شهرداری ارومیه داشتیم تلاش کردیم خودمان را به این باشگاه تحمیل کنیم تا آنها از تیم کشتی ما حمایت کنند و  خوشبختانه با قول مساعد شهردار و مسوولان باشگاه آنها مواجه شدیم.

وی تصریح کرد: قطعا اگر ما بدون دغدغه به کارمان در لیگ دسته اول ادامه دهیم می توانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

مدیر تیم کشتی شهرداری ارومیه با اعلام اینکه در ورزش استان برای جذب یک بازیکن والیبال با او قرار داد سفید امضا می شود در حالی که هزينه هر کشتی گیر ما صرفا برای مسابقه ای که برای ما انجام می دهد محسوب می شود، خاطرنشان کرد: هر کشتی گیر ما به ازای هر مسابقه خود، 25 الی 75 هزار تومان می گیرد که البته تاکنون بخش زیادی از آن تاکنون از جیب شخصی خود من بوده است.

وی تاکید کرد: اگر ما به هر کشتی گیر 25 الی 75 هزار تومان می دهیم برای این است که اگر کسی در آینده از ما حمایت مالی نکرد و مجبور شدیم آن را از جیب شخصی خودمان بدهیم، توان پرداختش را داشته باشیم.

کیومرثی در پاسخ به اینکه با توجه به شرایط مالی تیم تان، چگونه از کشتی گیران مازندرانی استفاده می کنید؟، گفت: ما تنها از یک کشتی گیر و آن هم در وزن 60 کیلوگرم از مازندران استفاده می کنیم و مابقی بومی استان محسوب می شوند. این کشتی گیر به ازای کشتی که در هر بازی برای ما می گیرد مبلغ 200 تا 250 هزار تومان از ما می گیرد. از طرف دیگر او ساکن استان نیست و تنها در هر بازی به تیم ما ملحق می شود و سپس به مازندران بازمی گردد اما اگر پول به تیم تزریق نشود مجبوریم دیگر از او استفاده نکنیم و یک کشتی گیر بومی را جایگزین وی کنیم هر چند بدانیم که در آن وزن بازی را واگذار خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: این قول را می دهم اگر ما یک کشتی گیر دیگر به تیم مان اضافه کنیم شکست دادن حریفان برای تیم ما کار سختی نخواهد بودو می توانیم به راحتی راهی لیگ برتر شویم اما برای جذب این کشتی گیر نیاز به منابع مالی داریم که فعلا چنین امکانی برای ما فراهم نیست.

وی که در عین حال امور فنی این تیم را نیز عهده دار است با اشاره به اینکه ما آماده افتخار آفرینی برای استان هستیم اما تمام فکر و ذکر من معطوف به پیدا کردن پولی برای تیم شده است، افزود: سرجمع کل هزینه های ما اگر خیلی ولخرجی کنیم حدود 50 میلیون تومان هم نمی شود در حالی که در ورزش استان برای جذب بازیکن حرف از پرداخت مبالغ 700 میلیون تومانی است.

مدیر تیم کشتی شهرداری ارومیه در پاسخ به این سوال که آیا اداره کل ورزش و جوانان نیز از تیم شما حمایت نکرده است؟، گفت: از اداره کل تنها آقای ایراندوست آن هم نه از پست معاونت ورزشی اداره کل بلکه از طریق ارتباطاتی که داشته است توانسته از این و آن برای تیم پنج میلیون تومان کمک کند هر چند این مبلغ صرف هزنیه های رفت و آمد تیم شده است.

وی یادآور شد: سال گذشته تیم والیبال استان برای رفت و برگشت خود به تهران جهت انجام یک بازی حدود 25 میلیون تومان هزینه کرد اما کل هزینه رفت و برگشت تیم ما به همدان یک میلیون و 300 هزار تومان شد؛ اگر مسوولان تنها هزینه ایاب و ذهاب تیم را بدهند دیگر فکر من مشغول پیدا کردن پول نخواهد شد و می توانیم به راحتی از گروه مان صعود کنیم.

وی در رابطه با بازی پنجشنبه هفته جاری تیم کشتی شهرداری ارومیه با فولاد ماهان اصفهان نیز خاطرنشان کرد: ما در این بازی میهمان خواهیم بود و شانس هر دو تیم 50-50 است فقط امیدوارم که مسوولان از تیم ما حمایت کنند تا مشکلی برای رفتن به اصفهان نداشته باشیم؛ چیزی که هم اکنون ذهن من را به خود مشغول کرده است/ف گرفتن مینی بوسی برای تیم جهت سفر به اصفهان است.

وی تاکید کرد: در هفته اول “انور ژاکتی” و “سید رضا جباری” دو نفر از کشتی گیران بومی ما در دیدار با شهرداری نهاوند توانستند دو تن از قهرمانان ملی و بین المللی این تیم از جمله “مسعود مصطفی جوکار” را شکست دهند؛ این نشان می دهد کشتی گیران ما ظرفیت لازم را دارند و شایسته سرمایه گذاری هستند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6518
دیدگاه خود را به ما بگویید.