تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۰۸ ب.ظ

   2588 بازدید

دیدار دوستانه تیم‌های منتخب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه و باشگاه ۹۰ ارومیه درحالی با برتری تیم منتخب ایران به پایان رسید که علی دایی ۶ گل در این مسابقه به ثمر رساند.

جوان پرس : دیدار دوستانه تیم‌های منتخب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه و باشگاه ۹۰ ارومیه درحالی با برتری تیم منتخب ایران به پایان رسید که علی دایی ۶ گل در این مسابقه به ثمر رساند.

تیم‌های فوتبال منتخب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه و باشگاه ۹۰ ارومیه امروز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی و برای احیای دریاچه ارومیه برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری ۹ بر ۴ تیم منتخب ایران به پایان رسید.

در این مسابقه که در ورزشگاه ۶ هزارنفری غدیر ارومیه برگزار شد، و با حضور علاقمندان به فوتبال و مسئولان استانی و به همت دفتر ستاد احیای دریاچه ارومیه با هدف دعوت عمومی برای مشارکت در احیای دریاچه ارومیه و فرهنگسازی برای مقابله با خشک شدن دریاچه ارومیه برگزارشد و در حاشیه های آن دایی به عنوان اولین سفیر بین المللی احیای دریاچه ارومیه معرفی شد ، علی دایی (۶ گل) و مهرداد میناوند، رسول خطیبی و آتیلا حجازی (هرکدام یک گل) برای تیم منتخب ایران به ثمر رساندند. دایی تنها بازیکنی بود که در جریان این مسابقه تعویض نشد و درکنار ۶ گل زده، یک پاس گل هم داد.

تماشاگران حاضر در محل برگزاری این بازی بیش از همه بازیکنان تیم منتخب ایران علی دایی را تشویق می‌کردند. همچنین در جریان این بازی علی دایی و آتیلا حجازی همکاری خوبی با هم داشتند و یکی از گل‌هایی دایی با پاس پسر مرحوم ناصر حجازی به ثمر رسید.

در بین دو نیمه این مسابقه هم از علی دایی به عنوان آقای گل فوتبال ملی دنیا تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 66100
یک دیدگاه

  1. اکبر گفت:

    درور بر استاندار ورزشدوست و محبوب مان

دیدگاه خود را به ما بگویید.