تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۴۷ ق.ظ

   1720 بازدید

شنيده هاي غير رسمي از استعفاي دكتر صلاح خان احمدزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد مهاباد خبر مي دهد.

جوان پرس : شنیده های غیر رسمی از استعفای دکتر صلاح خان احمدزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد خبر می دهد.

خان احمدزاده حدود ۱۰ سال است که به رسم همه حاشیه های سیاسی و فشار نمایندگان ادوار این شهرستان ریاست واحد مهاباد را در اختیار داشت ، وی  یکی از مدیران موفق دانشگاهی است که در حاضر عملکرد و جایگاه این دانشگاه بواسطه مدیریت مدبرانه و اقدامات درخشانش زبانزد خاص و عام شده و در حال حاضر با بیش از ۵ هزار دانشجو از واحدهای مهم و بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در غرب کشور است که هم اکنون در ۸ رشته مقطع دکتری، حدود ۵۴ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۱۵۰ رشته کارشناسی و کاردانی فعال است.

هنر و توانمندی خان احمدزاده در حدود ۱۰ سال سکانداری این واحد دانشگاهی در راستای توسعه عمرانی، زیرساخت های آموزشی و تحصیلات تکمیلی، تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی، باعث شد تا سند تحول این دانشگاه را نیز به نام خویش ثبت نماید و این دانشگاه را به یکی از مجموعه‌های آموزشی برتر و شاخص شمالغرب کشور بخصوص در توسعه فیزیکی دانشگاه و آزمایشگاهی ارتقاء دهد.

دکتر خان احمدزاده یکی از چهره های سرشناس کرد شهرستان ارومیه  است که در این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رغم تائید صلاحیت اولیه در آخرین روزهای تبلیغات رد صلاحیت شد و  در حالی که  بر اساس تحلیل ها و نظرسنجی ها می رفت که یکی از سکانداران صندلی مجلس دهم شود ولی نتوانست فعالیت  انتخاباتی خود را ادامه دهد و به ادامه مدیریت خود در دانشگاه پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116689
۲ دیدگاه

  1. حمد گفت:

    با سلام امروزه که دانشگاه های سرایری و قدیمی کشور مان مث دانشگاه تهران و … به ناکارآمدی محکوم میشوند شما چطور اینگونه در مدح دانشگاه آزاد مهاباد سخن به زبان می آورید با این رفتار ها کشور را به سمت نابودی نبرید.

  2. یزدانفر گفت:

    اگر خود احمدزاده این متن و مینوشت به این شکل مضحک و غیر حرفه ای از خودش تمجید و تعریف نمیکرد، آقای احمدزاده به صورت کاملن سازماندهی شده جهت تخریب و ویرانی دانشگاه ازاد انتصاب شد، وضعیت اسفناک اموزشی ، ریزش چند هزاری دانشجو از یازده هزار نفر به ۳۵۰۰ نفر، عدم پرداخت به موقع حقوق ، به کارگیری افراد غیر بومی با مدارک نا مرتبط در مشاغل نامربوط ، دانشگاه را به یک پادگان برای دوستان نظامی و یک فروشگاه برای چاپ و تکثیر مدرک برای روسای ادارات و مراکز قدرت تبدیل کرد . متاسفم که نویسنده این مقاله بدون هیچ گونه اطلاع دقیق و ذهنیت پرسشگری که منجر به کسب اطلاعات و اخبار سالم میگردد اقدام به نوشتن همچین طنز تلخی میکند.
    دوست عزیز یا نمیدونی دانشگاه واقعی یعنی چی یا اطلاعی از نحوه مدیریت سالم نداری . احمدزاده و احمدزاده ها این مملکت را به گند کشیدن و شما هم بوی نامطبوع این گندیدگی را بیشتر میپراکنید !

دیدگاه خود را به ما بگویید.