تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۰ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۳۰ ب.ظ

   782 بازدید

عثمان احمدي : تا ۷ خرداد با قدرت به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی به وظیفه ام ادامه خواهم داد .

جوان پرس : بعد از انتشار خبر تغییر رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی، نماینده مهاباد ضمن تکذیب این خبر گفت: تا خرداد ماه امسال رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی هستم.

«عثمان احمدی»  نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی به کردپرس گفت : تا ۷ خرداد با قدرت به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی به وظیفه ام ادامه خواهم داد و از آن تاریخ به بعد با توجه به انتخابات دوره ی چهارم جناب آقای علی پور نماینده محترم ماکو به جای بنده مسولیت را به عهده خواهند گرفت.

خرداد ماه سال گذشته، “عثمان احمدی” نماینده مهاباد به عنوان رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی انتخاب شد.

اما آذرماه همان سال قبل از پایان زمان ریاست نماینده مهاباد بر مجمع نمایندگان آذربایجان غربی، تعدادی از نمایندگان این استان در نامه ای خطاب به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی اعلام کردند که در جلسه ی مجمع نمایندگان آذربایجان غربی که  «محمد علیپور رحمتی »نماینده شهرستان ماکو به عنوان رئیس مجمع انتخاب شد.

در همین ارتباط«محمد قسیم عثمانی» نماینده بوکان در مجلس در یک نشست خبری از تلاش برای ابقاء نماینده مردم مهاباد به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی خبر داد ولازمه این امر را تعهد آقای احمدی به تصمیمات مجمع و نه تصمیم گیری برای آن اعلام کرد.

نماینده ی مهاباد در ادامه گفت و گوی با اشاره به تفاهم نامه ی لوزان از رئیس محترم جمهور و هیات مذاکره کننده به ریاست دکتر ظریف و دکتر صالحی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در ۱۰ تیرماه موارد ذکر شده در بیانیه ی لوزان شکل عملی به خود گرفته و اجرایی گردد  تا کشور از نتایج مثبت آن بهرمند شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64627
دیدگاه خود را به ما بگویید.