تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ دی ۹۰.::. ساعت : ۳:۳۰ ب.ظ

   1779 بازدید

خبرگزاری جوان//سردار حکیم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در پاسخ به سوالی مبنی بر اتحاد اصولگرایان در سطح کشورگفت متاسفانه این اتحاد تا الان شکل نگرفته و هدف گذاری طیف های اصولگرایان نیز متفاوت است و احتمال اتحاد همه اصولگرایان هم بعید به نظر می رسد.

رئیس حزب عدالت طلبان ایران اسلامی درباره لیست کاندیداهای مورد حمایت این  حزب در سطح کشور نیزگفت منتظر احراز صلاحیت ها از سوی شورای محترم نگهبان هستیم .

وی در پاسخ به وضعیت لیست کاندیداهای مورد حمایت حزب خود در استان آذربایجان غربی نیز گفت از نمایندگان دوره های گذشته در استان کسی مورد وثوق ما نبود  برای همین کاندیداهای دیگری را برای حمایت در دستور بررسی قرار داده ایم تا اگر نتیجه ای حاصل شد به صورت عمومی اعلام کنیم.

ولی این استان نسبت به سایر استانها از نظر حزب عدالت طلبان از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

سردار حکیم در پایان این مصاحبه گفت : نه از جبهه متحد اصولگرایان و نه از جبهه پایداری هستیم و بلکه به طور کاملا مستقل وارد صحنه شده ایم و کارها را به این روال ادامه خواهیم داد.

گفتنی است حزب عدالت طلبان ایران اسلامی به دبیرکلی سردار نعمت الله حکیم در کشور و دبیری ذکریا خیری در استان  آذربایجان غربی فعالیت می کند و همایشی نیز در مسجد اعظم با حضور اعضای این حزب در استان تشکیل یافته بود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1071
دیدگاه خود را به ما بگویید.