تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ دی ۹۰.::. ساعت : ۲:۱۰ ب.ظ

   379 بازدید

خبرگزاری جوان//سرمربی تیم فوتبال آذرباتری ارومیه گفت: برای صعود به رده سوم جدول نیاز به پیروزی در بازی امروز /سه شنبه/ مقابل تیم شهرداری فومن داریم.

 ‘سید رضا موسوی’ در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: بازی رفت این دو تیم با بدشانسی هر چه تمامتر به تساوی ۱-۱ انجامید در حالیکه بازیکنان ما توانایی شکست این تیم را داشتند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر با ۲۰ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سایر تیمها در رده پنجم جدول قرار داریم.

موسوی گفت: با انسجام تیمی که از بازیکنان خود سراغ دارم مطمئنم شکست این تیم حتی در این بازی خارج از خانه نیز دور از دسترس نیست.

موسوی جذب پنج بازیکن جدید به ترکیب این تیم را بسیار مفید ارزیابی کرد و افزود: با آمدن این بازیکنان می توانم با تعویض های به موقع نتایج خوبی را در بازی های پیش رو به دست آورم.

وی اظهار کرد: برای تشکیل این تیم با مشکلاتی عدیده ای مواجه بودیم ولی بلاخره توانستم با بهره گیری از بازیکنان شاخص استان و چندین بازیکن غیر بومی تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

در هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته سه کشور تیم آذرباتری ارومیه عصر امروز/ سه شنبه/ در برابر شهرداری فومن (۲۱ امتیازی) به میدان می رود.

تیم آذرباتری ارومیه در دیدار هفته قبل خود در یک بازی خانگی برابر تیم قدرتمند نفتون تهران به تساوی ارزشمند ۱-۱ دست یافت. /ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1079
دیدگاه خود را به ما بگویید.