تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۹:۳۷ ب.ظ

   2449 بازدید

دومین جلسه این تشکل اصولگرایی مربوط به استاندار سابق آذربایجان غربی طی ۱۰ روز گذشته در شهرستان ارومیه با ترکیب اعضاء مشابه برگزار شده بود .

جوان پرس : سومین جلسه شهرستانی اصولگرایان ولایتمدار استان آذربایجان غربی که بهتر است آن را یاران ، هواداران و همراهان وحید جلال زاده استاندار سابق آذربایجان غربی که به نوعی می توان حرکت  و تاکتیک  انتخاباتی وی برای ماراتن سخت ۹۴ نامید با حضور آحاد مردم ولایتمدار و مرزنشین شهرستان اشنویه برگزار شد.

    بر اساس شنیده ها ؛ شرکت کنندگان در مراسم که از شهرهای سراسر استان به این شهر سفر کرده بودند ، با جمعی از سران عشایر و قبایل این شهر دیدار و گفتگو کردند . در این جلسه همانند دفعات قبل ، افرادی همچون امیر جلال زاده ، عیسی قنبری معاون سابق سیاسی و اجتماعی استاندار سابق ، احمدیان ، حسین زاده ، سمرقندی ، حجت الاسلام یعقوب دیلمقانی مدیرکل سابق دفتر اجتماعی استانداری ، جانفشان ، امیری و … حضور داشتند .

برپایی این جلسات از سوی جریان اصولگرایی در سال « دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی » آنهم در آستانه انتخابات مجلس از جهات مختلف در این برهه حائز اهمیت خواهد بود. و به احتمال زیاد در آینده ، واکنش جناح مخالف را در پی خواهد داشت .

گرچه در آن سوی ماجرا لیدرهای این تشکل هدف از برپایی این جلسات را ، فعالیت برای تحقق بخشی منویات فرهنگی و سیاسی مقام معظم رهبری دراستان آذربایجان غربی در قالب جریان اصولگرایی عنوان کرده اند ، اما در میزان تحمل و ارزیابی برخی از اصلاح طلبان استان از اینگونه رفتارهای اصولگرایان که منتهی به وحدت آنان خواهد شد ؛ با توجه به حوادث بوجود آمده در نشست فعالان سیاسی استان با معاون سیاسی وزیر کشور در ارومیه و برخی حواشی پیش آمده تردید اساسی وجود دارد .همچنین برخی از حرکات سیاسی نیروهای وابسته به همین جریان می رود تا تیم وحید جلال زاده دنبال انسجام و همگرایی در استان برای انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی است که به نوعی می توان حلقه محمود احمدی نژاد هم نامید.

بر اساس اخبار واصله از منابع آگاه ، دومین جلسه این تشکل اصولگرایی نیز طی ۱۰ روز گذشته در شهرستان ارومیه با ترکیب اعضاء مشابه برگزار شده بود که اطلاعات چندانی از محورهای گفتگوی آن به بیرون درز پیدا نکرده است .

البته برخی از آگاهان سیاسی هدف از برگزاری اینگونه جلسات را از سوی لیدرهای جریان اصولگرایی در استان ؛ دست یابی به وحدت درون جناحی و اجماع بر سر نقشه راه آینده فعالیت های سیاسی این جناح در استان عنوان می کنند . گرچه در جوار آن تجدید دیدار و میثاق با دوستان و فعالان اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی شهرستانها نیز برای آنان حاصل می شود .

این منبع آگاه در گفتگو با جوان پرس اعلام نموده است ؛ با ادامه این روند به نظر می رسد این تشکل مستقل سیاسی ، علاوه بر اینکه موجودیت خود را در عرصه سیاسی استان تقویت می کند ، قصد دارد ضمن حضور در تک تک شهرستانهای استان و دیدار با فعالان اجتماعی و سیاسی اصولگرا ، در آینده نزدیک به عنوان پدیده تشکل ها و جناح های سیاسی امسال در استان آذربایجان غربی ، پدیدار شده و نقش تعیین کننده ای در شکل گیری و روند معادلات سیاسی این منطقه ایفا کند .

* لازم به ذکر است عکس خبری تزئینی است و مربوط به دیدار قبلی این جریان و افراد می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 66028
۱۹ دیدگاه

 1. کمال گفت:

  ماهیتت معلومه . با هیچکس نیستی وبا همه کسی . این افرادی که نتم بردی همه از پشتیبانان شما در دولت قبلی بودند حالا هم زود رفتی روی خط وذوق زده شدی
  اینها کجاشون اصولگرایند؟ اینها ادامه تیم انحراف در استان هستند

  • کمال عزیز چه ربطی دارد برادر کدام ذوق زدگی ….!!!!!
   مطمئنا بنده هم برای خودم سلایقی دارم ولی جوان پرس یک رسانه پویا و فعال و جستجوگر است.
   و رسانه فعال و پویا موظف به انعکاس همه دیدگاه ها و نظرات است و شاید از کسی و یا جریانی خوشمان نیاد ولی مجبوریم و موظف هستیم دیدگاه ها و اخبار همه جریان ها را اطلاع رسانی کنیم.
   ضمنا کسی جز خدا پشتیبان بنده نبوده و نیست .
   خدواند بهترین ناظر و قاضی بر اعمال ماست اخوی….

 2. دوست گفت:

  انتشار یک کامنت حاوی اخبار کذب برای شما گران تمام می شود

 3. علی گفت:

  آقای قلیپور فرماندار دولت احمدی نژاد در شهرستان چالدران شما که بعد از پیروزی دولت تدبیر و امید خودتان می گفتین من هم سیاستهای آقای احمدی نژاد و جلال زاده را قبول نداشتم و خودم را هم سو با دولت تدبیر و امید می دانم ولی ظاهرا باز هم موضع خودتان را ۱۸۰ درجه تغییر دادین و الان در جمع استاندار دولت احمدی نژاد هستین ای کاش….

 4. فرزند عشایر گفت:

  اینها همان جریان دلواپسان مخالف دولت تدبیر و امید می باشندکه به کمک دست های پنهان و پشت پرده دستگاه اداری معلوم الحال در بین عشایر استان آذبایجان غربی فعالیتهای تبلیغاتی خود را آغاز نموده اند .

 5. ممد گفت:

  معروفی جان ناراحت نشو – تو هم به نرخ روز نون میخوری . من هم میدانم عزیزم

 6. ف گفت:

  واقعاً تیم جلالزاده خیلی قوی هستن …..

 7. ترک اغلو گفت:

  آقای معروفی لطفا کامنت قبلی رو حذف نکن . آقایان باید بدانند که چه جایگاهی در بین مردم دارند .

 8. محسن گفت:

  مردم اگاهتر از قبل شده اند ای کاش این أفراد پول بیت المال را این چنین حیف و میل نکنید.

 9. کمال گفت:

  جوان پرس
  اگه کسی وب گردی خوب بداند واخبار شما در دولت گذشته را با این دولت یکجا جمع کند ومقایسه کند چی میخای بگی ؟
  مطمن باشید مردم کرد به هرکس رای بدهند به باقیمانده های احمدینژاد در استان رای تنیدهن.
  چون این جریان نه اصولگراست که بگی اصولگرایان رای میدهند ونه جریان مردمی

 10. امیر ماکو گفت:

  هنوز خرابه های تیم احمدی نژاد در استان آواربرداری نشده و چشم هر انسان آزاده ای را می آزارد .
  آقای جلال زاده مردم با چه زبانی به شما و ریئس دولتان بگویند که شما را نمی خواهند آیا انتخابات و نتیجه آن برای شما درس عبرت نشده یا عملکرد ضعیف تیم آقای سعادت شما را امیدوار کرده است که با فرمانداران خود برای این ملت آینده و نقشه راه ترسیم می کنید .
  جناب جلال زاده ما خودمان نقشه راهمان را ترسیم می کنیم و نیازی به دلسوزی شما نداریم که در هشت سال گذشته دلسوزی شما کار دستمان داد و تمام دستاوردهایمان را که با خون شهدا و جانبازیهای این ملت به دست آمده بود در عرض هشت سال با تدبیر احمدی نژاد به باد رفت.
  آیا یادتان رفته که کشور را با بی تدبیری ها چندین بار تا مرحله جنگ با دنیا پیش برد و اگر نبود تدبیر رهبر عزیزمان شاید به سرانجام عراق یا سوریه دچار می شدیم .
  آقا با چه زبانی بگوییم ما نمی خواهیم با دنیا بجنگیم بلکه ما خواهان تعامل و همکاری با دنیا هستیم ما مدیریتی را که تسلسل قطعنامه های سازمان ملل را در پی داشته باشد نمی خواهیم ما تفکری را که تحریم ساز باشد و با بی تدبیری تحریم را به این ملت شریف تحمیل کند نمی خواهیم ما تفکری را که دستاوردهای این انقلاب را با بی تدبیری و ضعف مدیر دولتش به باد دهد نمی خواهیم.
  جناب جلال زاده واقعا دل شما به این ملت می سوزد یا تحمل دوری از قدرت را ندارید شعور سیاسی این مردم خیلی بالاتر از تفکر مدیریتی تیم سیاسی شما بزرگوار است پس تا می توانید جلسه بگذارید و نقشه راه ترسیم کنید در اسفند ۹۴ ما مردم در صندوق های رای تفکر نامحرمان را پستو نشین خواهیم کرد و راه برگشت به قدرت را برای شما و تفکر شما و احمدی نژاد و تفکر احمدی نژاد خواهیم بست

 11. کمال گفت:

  جوان پرس

  اطلاع رسانی با خودباختگی ودلدادگی فرق دارد تو به دولت گذشته دل داده بودی.

  البته با این کامنتها شاید پیش تیم نا کارآمد دولت قبلی کسب اعتبار کنی ولی این هم خودش یک نوع نا پایداری را میرساند که بازهم بازنده خواهی بود . پس به این نگو اطلاع رسانی.

  • آقای به اصطلاح کمال مشکل بحث تو کجاست؟!!!!! بردار ما به کسی دل نداده و نمی دیم. برخی از مدیران دولت قبل از دوستان بنده بودند چه بسا مدیران این دولت از دوستان هستند هر چند سعی کردیک اصول اطلاع رسانی را رعایت کنیم و فارغ از دوستی و ارتباط کاری به رسالت خود عمل کنیم شاید ما هم اشتباه کرده باشیم و بشر جایز الخطاست و معصوم نیست پس شما بهتر است انتقادت را اصولی بفرمایید تا اینکه بخواهی جو را مسموم و متشج سازی… ضمنا اعتبار من و شما دست هیچ دولت و شخصی نیست بلکه این ایمان و با خدا بودن که بما اعتبار می بخشد و این را نه من و نه شما و نه هیچ بنده ای نمی تواند در موردش قضاوت کند. فقط خود خدا و معصومینش…..

 12. غمخوار گفت:

  واقعا متاسفم که چند سال مدیریت این استان در اختیار برخی ها دادی که بالاترین سمتشان یک کارشناسی در یک اداره بود.

  افسوس که فسانه ای بیش نبود

 13. رضا گفت:

  سلام خدمت «امیر ماکو» و دیگر عزیزان ؛
  جناب امیرماکو ، انشاالله که منظور شما از خرابه‌ها ، پل‌ها و پروژه‌های عمرانی یا بودجه‌هایی که آقای جلال‌زاده برای استانمان آوردند که تا زمان ایشان مسئولان و استانداران سابق حتی جرأت وعدهٔ آن را هم نداشتند نیست،
  آخه برادر عزیز چرا همیشه دوست داریم پرونده کسانی یا گروهی که واقعاً به این استان دلسوزی کردند ولی برای ما سهمی کنار نگذاشتند رو کلاً سیاه نقاشی کنیم ،تا کی باید بازیچه افکار تزریقی برخی باشیم آنهم بقیمت شایدها ؟!! از من رنجیده خاطر نشو ،ولی بدان که من نه فعال سیاسی هستم و نه دستی در هیچ دم‌و‌دستگاهی از هر جناحی دارم بلکه در زمان آقای جلال‌زاده بیشترین ضرر اقتصادی رو هم داشتم و الانم شانسی داشتم نوشته‌های شمارو مطالعه میکردم که فقط افسوس خوردم و دست به تایپ کردن بردم ، شما را قسم میدم نگذارید استانمان فقط بخاطر بازیگردانی قدرتی بعضی‌ها از بقیه عقب بمونه ، دست امثال آقای جلال‌زاده یا هر کس دیگری که واقعاً قدرت و نفوذشو داره را بگیریم ، نه اینکه برای قدرتمند کردن و روزنه نفوذ ایجاد کردن برا بعضی دیگه از آقایون از آخرتمون چشم‌پوشی کنیم و آه این مردم را به جان خودمون و فرزندانمون بخریم ،
  انشاالله که حرف‌های من کسی‌رو آزرده خاطر نکرده باشه . من‌الله‌توفیق

 14. رضا گفت:

  پس چرا نوشته‌های بنده منعکس نشده !!

دیدگاه خود را به ما بگویید.