تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ خرداد ۹۴.::. ساعت : ۸:۵۵ ب.ظ

   636 بازدید

در هنگامی که تعدادی از جمعیت حاضر شعار "دولت تدبیر ما، بصیرت بصیرت" را سرمی‌دادند، حسن روحانی رئیس جمهور با لبخند به شعارهای حاضرین واکنش نشان داد.

جوان پرس : به هنگام سخنرانی آیت الله خامنه ای در حرم امام، عده ای از حاضران شعار دادند: “دولت تدبیر ما، بصیرت بصیرت”.به گزارش ایسنا، در هنگامی که تعدادی از جمعیت حاضر شعار “دولت تدبیر ما، بصیرت بصیرت” را سرمی‌دادند، حسن روحانی رئیس جمهور با لبخند به شعارهای حاضرین واکنش نشان داد.

بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور سران قوا و جمع کثیری از دوستداران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سخنرانی رهبر معظم انقلاب برگزار و با حضور مردم در حرم امام (ره) ساختمان جدید حرم امام خمینی (ره) افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا ، در بیست و ششمین مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، حسن روحانی رئیس جمهور،‌ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه،‌ آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان، آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام، نوه‌های امام راحل (سیدعلی و سیدیاسر) و تعدادی از مسئولین کشوری و لشکری حضور داشتند و با حضور مردم و مسئولین ساختمان جدید حرم امام (ره) در مراسم امروز افتتاح شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، سردار محمدعلی جعفری فرمانده سپاه، امیر صالحی فرمانده ارتش، وزرای دولت، تعدادی از فرماندهان ارتش و سپاه، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین و تعداد زیادی از مسئولین کشوری و لشکری همچنین تعدادی از سفرای کشورهای خارجی از جمله حاضرین در مراسم امروز بودند.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت که البته در مقاطعی در میان سخنرانی او تعدادی از جمعیت حاضر شعار “این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده” سر دادند که یادگار امام هم خطاب به آنها، گفت: پس اجازه دهید صحبت‌های من زودتر تمام شود تا به فرمایشات رهبر عزیزمان برسیم.

پس از سخنرانی سیدحسن خمینی، آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای حاضران به ایراد سخنرانی پرداختند.

شعارهای ما “ذوالفقار حیدریم، فدائیان رهبریم”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “لبیک یا سیدعلی”، “ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند”، “نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا” و “دولت تدبیر ما، بصیرت بصیرت” از جمله شعارهایی بود که حاضران در این مراسم سر دادند.

در هنگامی که تعدادی از جمعیت حاضر شعار “دولت تدبیر ما، بصیرت بصیرت” را سرمی‌دادند، حسن روحانی رئیس دولت تدبیر و امید با لبخند به شعارهای حاضرین واکنش نشان داد.

مراسم امروز پس از صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و با شعارهای “الله اکبر”، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” به پایان رسید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 68402
دیدگاه خود را به ما بگویید.