تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۱۰ ق.ظ

   573 بازدید

دو جلسه شورا، مانع از معرفی شهردار جدید شد

نایب رییس شورای شهر ارومیه گفت: دو جلسه سنگین شورای شهر مانع از معرفی شهردار ارومیه شد.

محمد حضرت پور افزود: پیش از این مقرر بود روز شنبه شهردار جدید معرفی شود اما جلسه اعضای شورا با شرکت های خدمات رسان در رابطه با رسیدگی به وضعیت حفاری های صورت گرفته در سطح شهر که تا ساعت ۹ شب ادامه داشت مانع از معرفی شهردار جدید شد.

وی تصریح کرد: در جلسه بعدی اعضای شورای شهر در روز دوشنبه  نیز گزارشی از حسابرسی مالی سال ۸۹ شهرداری ارومیه که از سوی حسابرسان رسمی کشور انجام گرفته بود، تقدیم شورا شد که بررسی آن باردیگر مانع از معرفی شهردار جدید شد.

نایب رییس شورای شهر ارومیه با اشاره به اینکه قطعا شهردار جدید را در جلسه آتی شورا معرفی خواهیم کرد، افزود: در جلسه آینده که روز شنبه هفته آینده خواهد بود، کاندیداهای مورد نظر با حضور در صحن شورا، گزارشی از برنامه های خود را ارائه خواهند کرد و سپس شهردار جدید با رای اعضای شورا از بین آنها برگزیده خواهد شد.

حضرت پور تاکید کرد: الویت اول ما برای شهرداری آقای عدل دوست(سرپرست فعلی شهرداری ارومیه) است که وی هنوز  این پیشنهاد را قبول نکرده است؛ یکی دو نفر دیگر نیز از درون مجموعه شهرداری برای انتخاب به عنوان شهردار ارومیه، شانس دارند.

وی در جواب به این پرسش که این افراد از معاونت های شهرداری هستند؟، اعلام کرد: خیر، یکی دو نفر از شهرداران مناطق مد نظر شورای شهر هستند.

وی در پاسخ به اینکه گفته می شود رسول اصغرزاده به عنوان یکی از اعضای شورای شهر نیز یکی از گزینه های شهرداری ارومیه است، این موضوع را تایید می کنید یا خیر؟، گفت: نظر شورا بر انتخاب شهردار از بین اعضای شورا نیست؛ هم اکنون ۹ نفر در شورای اسلامی شهر ارومیه با وحدت و همدلی کار می کنند و تصمیمی  بر هم خوردن این ترکیب وجود ندارد./ آذردیلی

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4908
یک دیدگاه

  1. شهروند گفت:

    عدل دوست!؟…. الفاتحه

دیدگاه خود را به ما بگویید.