تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۱:۴۵ ب.ظ

   659 بازدید

تشکیلاتی که خود را ستاد تبليغاتي يكي از كانديداهاي با سابقه و مطرح جبهه متحد اصولگرایان معرفی می کنند در جديدترين برنامه تبليغاتي پرهزينه خود براي كسب كرسي مجلس نهم دست به اجرای طرح های ابتکاری منحصر به فردی زده اند .

به گزارش خبرنگار صراط ، فعالین ستاد منسوب به محمدرضا باهنر در آخرین ایده خود دست به اقدام عجیبی زده اند . در این شیوه تبلیغاتی منحصر بفرد به صورت اتفاقی با تلفن شهروندان تهرانی تماس گرفته و با بیان اینکه از ستاد مهندس باهنر مزاحم شما می شویم ارتباط مستقیم با نایب رئیس مجلس برقرار می کنند تا شهروندان تهرانی در مکالمه ای کوتاه مشکلات خود را برای وی مطرح کنند .

یکی دیگر از روشهای خلاقانه ستاد انتخاباتی منسوب به نایب رئیس مجلس به کار گیری تعدادي خانم جهت برقراری تماس تلفني با شهروندان است . این بانوان در ابتدا از فرد مورد نظر سوال می کنند که آیا به مهندس باهنر رای می دهید یا خیر؟ در صورت مثبت بودن پاسخ با تشکر، به مکالمه پایان می دهند و در غیر اینصورت به بیان ویژگی های محمدرضا باهنر می پردازند .

در آخرین ایده ستاد اجرایی منسوب به محمد رضا باهنر این افراد با توزیع برگه هایی، از مراجعین و نزدیکان درخواست می کنند تا نام و شماره موبایل اطرافیان خود را حداقل 50 و حداکثر 100 نفر در برگه های مذکور یادداشت کرده تا در زمان مقرر برای آنها پیامک تبلیغاتی ارسال شود .

تحرکات صورت گرفته جهت جمع آوری رای برای ورود باهنر به مجلس نه تنها برای وی موثر نبوده بلکه در پاره ای از موارد اقدامی ضد تبلیغاتی محسوب شده است .

وي كه به گفته حسينيان رئيس فراكسيون انقلاب اسلامي از بيش از 7 سايت خبري حمايت مالي مي كند هنوز هیچ موضعی در قبال این اقدام طیف هوادارانش نگرفته است .

شايان ذكر است، به علت مواضع  محمدرضا باهنر در فتنه 88 سبد آراي وي در انتخابات مجلس نهم كاهش يافت.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3382
دیدگاه خود را به ما بگویید.