تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۱۱:۱۷ ب.ظ

   516 بازدید

شاید برای شما هم جالب باشد

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3452
یک دیدگاه

 1. آقایی گفت:

  در عالم سیاست به چنین حرکت هایی ناز کردن نمی گویند ، بلکه در دنیای سیاست خنده ها ظاهری است و هر خنده و فیگوری پشت پرده ای دارد که چه بسا از کینه ای مملو باشد یا رازهایی داشته باشد که دهها سال بعد فاش شود …
  اکنون که سال آخر دولت است ، امید جریان های سیاسی برای انتخابات آینده موجب می شود تا سیگنال هایی برای هم دیگر فرستاده شود تا در سال 92 ترتیبات دیگری برای حکومت بر مردم رقم بخورد.
  حضور احمدی نژاد بعد از دو سال در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام سیگنالی است که تحلیل های خاص خود را دارد و شیوه برخورد هاشمی هم در این جلسه با او در ظرفیت های خود ، پیام هایی دیگری را به طرفداران هر دو و یا رقبای هر دو طرف خاطر نشان می سازد.
  در این میان فقط یک قاعده که در دنیای سیاست اغلب بدان توجه نمی شود عاقبتی است که خداوند برای افراد رقم زده است و بسیاری را در همین دنیا به عواقب بی توجهی شان به خداوند در اداره امور ، دچار می سازد و باید منتظر شد و دید که چه کسانی چگونه به این تقدیر آزموده می شوند و از آن چگونه بیرون می آیند سربلند یا سر به زیر.
  عمر قدرت کوتاه است و پیوسته دست به دست می شود و اگر غیر از این بود قدرت از امثال فرعون به انسانهای دیگر نمی رسید.
  اما آنچه در این بازی باعث تاسف است اینکه انسانهای دیگر یا شیفته قدرتمندان می شوند و یا پیرو آنها و در هر دو حالت ضرر می کنند چون به افرادی که همچون خودشانند مقهور شده اند در حالی که خداوند تمام انسانها را هم شان آفریده و فقط تقوا را ملاک برتری قرار داده که بسیار کم ، قدرتمندانی هستند که بدان آراسته باشند.
  در قواره های کوچک تر شیفته شدن به افراد حقیر تر به مراتب تاسف آور تر است چون دوام قدرت قدرتمندان وابسته تر به یک همچو خود آنها وابسته است…
  اساسا” بزرگی هر فردی در میزان اندیشه و عمل خود اوست نه در قرابت و وابستگی به یک قدرتمند قدرتمدار.

دیدگاه خود را به ما بگویید.