تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۹:۳۵ ق.ظ

   608 بازدید

یکی از آقازاده های دستگیر شده در فتنه ۸۸ که هم اکنون در مالزی بسر می برد در حالی به دروغ پراکنی علیه نظام و ارکان آن مشغول است که سابقه مدیریتی پدرش کلید هتاکی های امروز فرزندش را بر ملا می سازد.
به گزارش «ندای انقلاب»،بررسی های موجود درباره پدر این فرد که به مدت ۲۰ سال به عنوان مدیر میانی در چند نهاد فرهنگی مشغول بود، نشان می دهد که وی در دوره ای که بحث تهاجم فرهنگی مطرح بود بنیانگذار حمایت از فیلم های فارسی بعد از انقلاب بوده و ضمن سرمایه گذاری بر روی برخی فیلم های خاص،هزینه های آن را نیز از قاچاق سیگار تامین می کرده است!
وی همچنین در دوره مدیریت خود در یک نهاد فرهنگی-شهری ضمن تبدیل قاچاق سیگار به چای خارجی تساهل و تسامح را به حد خود رسانده و در درسازمانی که بیش از ۲۳۰۰نیرو داشت ،قریب به ۴۰۰ زن بیوه را استخدام کرده بود.که در آن زمان معروف شده که این فرد در آن مجموعه حرمسرا راه اندازی کرده است!
بررسی ها نشان می دهد این رویه خود موجب بوجود آمدن مسائل مختلف در این سازمان شده بود.به نظر می رسد ریشه رفتارهای امروز این پسر معتاد را باید در رفتارهای گذشته پدرش جستجو کرد نانی که با قاچاق سیگار و چای و…به فرزند داده شود عاقبتی بهتر از این نخواهد داشت!به گونه ای که پسر ضدانقلاب را روانه مالزی و پدر سابقا فرهنگی!را پشت دخل سفره خانه ای در تهران نشانده است!

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4470
دیدگاه خود را به ما بگویید.