تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۶:۵۲ ب.ظ

   616 بازدید

گاها عزلها شبانه صورت می گیرد

 فرماندار شهرستان اروميه از بركنار شبانه برخي مديران در چند وقت اخير انتقاد كرد و گفت : شاهد آن هستيم كه در سطح شهرستان اروميه عزل و نصب هايي بدون هماهنگي با فرماندار صورت مي پذيرد كه قانوني نيست.
جواد شريف نژاد در نخستين جلسه شوراي اداري شهرستان اروميه‌،‌تصريح كرد : ما قبول نداريم كه شبانه مديري بركنار شود و عده اي با تباني با تهران و توسل به نمايندگان مجلس سركار بيايند ، هر گونه جابجائي حتي در رده  فرماندهان نظامي و انتظامي مي بايست باهماهنگي فرماندار باشد.
وي افزود : بنا بر بخشنامه و دستورالعمل هاي موجود از جمله نامه اي كه از طرف حوزه رياست استانداري به مديران كل ارسال شده ، هر گونه عزل و نصب بدون اطلاع فرماندار غير قانوني است.
شريف نژاد در رابطه با اداراتي كه در سطح شهرستان با سرپرستي اداره مي شوند نيز گفت: بعضي از ادارات به صورت سرپرستي اداره مي شوند كه مورد قبول ما نيست وبايد هر چه سريعتر در رابطه با تعيين تكليف مديران اقدام شود.
فرماندار شهرستان اروميه در رابطه گراني هاي اخير در بازار نيز تصريح كرد : مردم ما در فشار هستند و بخشي از اين مسائل به عدم مديريت ما بر مي گردد . بايد بپذيريم كه آن چه در سطح بازار از گرانيها و افزايش قيمت ها وجود دارد با آمار هاي ما سازگار نيست و نياز است تا به مراقبت از سوء استفاده هاي احتمالي ،امنيت رواني را براي مردم فراهم ساخت.
اين مقام مسوول يكي از راهكارهاي كنترل بازار و تسهيل در امر خريد مردم را داير كردن فروشگاههاي بهاره بويژه براي قشر آسيب پذير عنوان نمود و گفت: بايد بپذيريم كه قدرت خريد مردم در مقايسه با سالهاي قبل كاهش يافته و اين شرايط نارضايتي مردم را فراهم ساخته است و وظيفه ما مسوولين است تا حقي را كه مردم بر گردن ما نهاده اند بدرستي ايفا كنيم.
جواد شريف نژاد نگاه حرفه اي به مقوله توريست بويژه در ايام مختلف سال براي شهرستان اروميه با توجه به پتانسيل ها و ظرفيت هاي گردشگري موجود ، فراهم سازي خريد امتياز يك تيم فوتبال در دسته يك كشور ،اجراي طرحهاي مختلف ترافيكي ويژه ، اتمام پروژه هاي مهم و اولويت دار ، فاضلاب شهري ، اتمام طرحهاي ملي ناتمام ،‌استفاده از توان و ظرفيت سازمانهاي مردم نهاد، ميزباني رقابتهاي مختلف ملي و بين المللي و همايش هاي متنوع را از ديگر برنامه هاي سال جاري و خواسته هاي خود از اعضاي حاضر در جلسه شوراي اداري دانست.
گفتني است در اين جلسه بعضي از مديران ادارات شهرستان اروميه در خصوص عملكرد دستگاه متبوع خود بويژه در ايام نوروز به ارائه گزارش پرداختند.

معروفی / کوشا

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3278
دیدگاه خود را به ما بگویید.