تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ خرداد ۹۳.::. ساعت : ۱:۳۰ ب.ظ

   554 بازدید

 ” مهدي قهرماني ” با حکم استاندار آذربایجان غربی به سمت سرپرست فرماندار جديد تكاب منصوب شد.

 جوان پرس : با حكم استاندار آذربايجان غربي آقاي “مهدي قهرماني”  به سمت سرپرست  جديد فرمانداری تكاب منصوب شد.

 

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري در حکمی که از سوی سعادت استاندار آذربایجان غربی خطاب به مهدي قهرماني  صادر شده، آمده است: نظر به تجربه و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان تكاب منصوب می شوید. انشاءالله در انجام وظایف محوله موفق باشید.

مهدی قهرمانی فرماندار جدید تکاب متولد سال ۱۳۴۶در میاندوآب و داری لیسانس مهندسی عمران است که سابقه شش سال بخشداری باروق میاندوآب  را در کارنامه خود دارد و تا پیش از این سمت، کارشناس مسئول دفتر فنی فرمانداری میاندوآب بوده است.

 

 مراسم توديع معارفه فرماندار تكاب امروز برگزار مي شود .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 38267
۴ دیدگاه

  1. سايه گفت:

    از پي مصلحت مجلس اراستند نشستندوگفتند وبرخاستند

  2. از طرف خانات آواجیق گفت:

    در راستای قدرادنی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مسئولین محترم شهرستان چالدران بخصوص نماینده شریف این شهرستان در مجلس با توجه به از بین رفتن جاده آواجیق به ماکو و سخت شدن تردد ، اهالی شهر آواجیق نسبت به استفاده از مسیر مالرو جهت تردد به شهرستان ماکو اقدام می نمایند لذا بدینوسیله آقای فرماندار بخصوص آقای نماینده که رابطه خوبی با فرماندار شهرستان چالدران دارند عاجزانه خواهشمندیم الیته می دانیم شما عزیزان از دست نرفته و رفته همیشه به فکر اهالی منطقه هستید و شبانه روزی برای به آغوش گرفتن میز های خسته شهرستان شب روز ندارید نسبت به احداث کاروانسرا و اصطبل به امکانات کامل البته ببخشید خودتان بهتر صلاح کار را می دانید اگه امکان داره اینترنت هم داشته باشه اقدام نمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.