تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۹:۳۰ ق.ظ

   355 بازدید

فریبا داوودی مهاجر

وقتي با برخي از دوستان اصلاح طلب حرف مي زنم،احساس مي كنم از يك بيماري روحي رنج مي برند!

در جديدترين فحاشي هاي اصلاح طلبان نسبت به خود، «فريبا داوودي مهاجر» عضو مركز بررسي هاي استراتژيك دوران اصلاحات كه در دور اول با تحريم انتخابات و حضور پرشور مردم، طعم تلخ شكست مفتضحانه اي را چشيده است، با انتشار و تأييد مطلبي به قلم نيك آهنگ كوثر در صفحه فيس بوكش، اصلاح طلبان را بيماران رواني ناميد!
وي كه همراه ديروز دولت اصلاحات بود در اين متن با اشاره به اينكه امثال خاتمي و موسوي در دوره مديريت خودشان از بزرگ ترين سانسورچي ها بوده اند، تفكر اصلاح طلبي را تفكري خواند كه در آن، هدف وسيله را توجيه مي كند!
اين مشاور دولت اصلاحات مي نويسد: «هر وقت رسانه هايي را مي بينم كه به رهبران اصلاح طلب و هاشمي رفسنجاني به خاطر منافع سياسي، نوعي «مصونيت» سياسي بخشيده اند، حس مي كنم اصلاح طلبان نياز به يك اصلاح ساختاري دارند.
وي در ادامه با حمايت از رضا پهلوي و حمله به اصلاح طلبان، آنان را بيماران رواني ناميد و نوشت: «وقتي با برخي از دوستان اصلاح طلب و تعدادي از روزنامه نگاراني كه وام دار اين گروه هستند حرف مي زنم، احساس مي كنم از يك بيماري روحي- رواني مزمن رنج مي برند!»
يكي از كاربران در زير اين مطلب فريبا داوودي مهاجر با اشاره به نويسنده اصلي اين متن اظهار مي دارد: «خود نيك آهنگ كوثر بايد از ارتباطش با مهدي هاشمي و جيره خواري از ايشون بگه تا نوبت به باقي جماعت برسه.»

صبح صادق

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3686
دیدگاه خود را به ما بگویید.