تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۱۲:۱۱ ق.ظ

   1352 بازدید

 خبرگزاری جوان//نادر قاضی پور نماینده مجلس هشتم با اشاره به رد صلاحیت خود از اعتراض نسبت به این رای خبر داد و گفت: در همان روز اولی که رد صلاحیت من اعلام شد، نسبت به آن اعتراض کردم و مطمئن هستم که صلاحیت من به زودی تائید خواهد شد چون هیچ مشکلی ندارم.

قاضی پور افزود: اگر مسئولین استان صلاحیت مرا تائید نکردند اعتراض خود را از طریق وزارت کشور پیگیری می کنم، درصورتی که آنها هم ترتیب اثر ندادند، خواسته خود را از شورای نگهبان و یا حتی دفتر مقام معظم رهبری دنبال می کنم.

نماینده مردم ارومیه تصریح کرد: بنده را به دلیل عدم التزام به اسلام! رد صلاحیت کردند درحالیکه من از پنج سالگی نماز خواندم و روزه گرفتم، پدر و مادر من هرگز بدون نماز به من غذا ندادند و من هم با فرزندان خودم چنین کردم، دخترم را در ۱۸ سالگی شوهر دادم و برای پسرم در ۱۷ سالگی زن گرفته ام، در مسجد ولی عصر ارومیه سردسته و هیئت امنا هستم و قبل از انقلاب و بعد از انقلاب یک بار هم ریشم را نزدم.

قاضی پور جریان انحرافی را عامل رد صلاحیت شدن خود دانست و افزود: خط و خطوط دولتی موجب رد صلاحیت من شده و این کار جریان انحرافی است. من نماینده ملت هستم و باید پیگیر حقوق آنها باشم. سوال من این است که دولت با سود ناشی از افزایش قیمت ارز و سکه چه کرده است؟ اما آنها در پاسخ مرا رد صلاحیت کردند تا نتوانم حقوق مردم را مطالبه کنم. از همین جا اعلام می کنم، آنهایی که مرا رد صلاحیت کردند، سابقه یک ساعت حضور در جبهه را ندارند، یک ساعت در راه نظام بی خواب نمانده اند. حتی یکی از افراد حاضر در هیئت اجرایی تازه مسلمان شده است. این افراد معلوم الحال فقط دستورات را اجرا می کنند.

نادر پورقاضی در پایان یادآور شد: ما سرباز ولایت هستیم و جانمان را در راه ولایت هدیه می کنیم. بارها گفته ام که مملکت ما را ولایت فقیه اداره می کند و دولت ها میهمان هستند.

هر وقت افرادی در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفتند، گردنشان را خرد کردیم، می کنیم و خواهیم کرد. ما هرگز به آدم های پست که در راستای انگلیس، آمریکا و اسرائیل کار می کنند باج نمی دهیم./زمان

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1146
۵ دیدگاه

 1. مهدی گفت:

  اینم ادبیات نماینده ی محترم شهرمونه…
  کاش علت رد صلاحیتشون اعلام میشد ..

 2. سلطانی گفت:

  آقای قاضی پور یک فرد مومن و انقلابی و در مدیریت اجرایی مدیر خوبی هستند اما به درد مجلس نمی خورند چون سیاست مدار نیستند

 3. محمد گفت:

  سلام
  آقای قاضی پور من یکی از دانشجو های دانشگاه ارومیه هستم یادمه که قیل از انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری تقریبا 6 سال پیش تو دانشگاه و در خوابگاه عرایض جالبی داشتید که خلاف این حرف های شمارو ثابت میکنه
  من با شورای نگهبان و با کسای دیگه کار ندارم ولی از وقتی که با شما آشنا شدم شما فقط دوپهلو حرف میزدید تو دانشگاه یه حرفی میگفتید و تو نماز جمعه یک حرف دیگه مثلا یکی از دوستان شما آقای ب… هم رد صلاحیت شدن برا ایشون چه حرفی دارید
  یا حق

 4. مجید گفت:

  اقا ی قاضی پور اگه رد صلاحیت هم بشی مردم ارومیه پشتتو خالی نمیکنن یاشاسن حاج نادر

 5. میلاد ارومیه گفت:

  کسانی هستند که دوست ندارند پیشرفت اقای قاضی پور را ببینند خدایا نمایینده ی محبوب ما رو حفظ کن بر چشم بعد لعنت
  یاشاسین اذربایجان یاشاسین نادر

دیدگاه خود را به ما بگویید.