تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۴:۱۰ ب.ظ

   534 بازدید

نادر قاضی پور ارومیه

نماینده مردم ارومیه در مجلس شوراي اسلامي گفت: از وزير كشور درارتباط با درآمدهاي ناجا ازمحل افزايش تعرفه‌ها و جريمه‌ها سوال مي‌كنيم.

به گزارش جوان نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: نیروی انتظامی همه ساله تعرفه‌ها و جریمه‌ها را افزایش می‌دهد اما متاسفانه گزارشی از میلیارد‌ها تومان در آمد حاصل از این درآمد‌ها را به جایی ارائه نمی‌کند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی باید به مجلس پاسخ بدهد که این درآمد‌ها را در کجا و در چه بخشهایی هزینه می‌کنند، باید بگویند که این زیرساختهایی که مدعی‌اند چه زیرساختهایی است که هزینه برای آن‌ها پایان ندارد. تا بحال هیچ گزارشی از سوی نیروی انتظامی ارائه نشده است و نمی‌دانیم این زیرساخت‌ها چیست؟

وی اظهار داشت: بحث ما این بود که در لایحه بودجه به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اجازه داده شد نسبت به افزایش تعرفه‌ها اقدام کند. متاسفانه هر سال نیروی انتظامی این پیشنهاد را مطرح می‌کند و مجلس نیز متاسفانه این پیشنهاد را می‌پذیرند.

نماینده ارومیه ادامه داد: اگر پولی بابت ارائه خدمات مربوط به صدور گواهینامه و یا در ارتباط با صدور پلاک خودرو دریافت می‌شود باید در‌‌ همان راستا هزینه شود و نباید صرف کارهایی دیگر به تشخیص فرماندهی ناجا شود.

وی خاطر نشان کرد: با جدی‌تر شدن فعالیت کمیسیون‌ها قطعا در ارتباط با افزایش تعرفه‌ها توسط ناجا و گزارش هزینه‌های آن و همچنین در رابطه با بسیاری از مسائل کشور از وزیر کشور سوال خواهیم کرد.

ایلنا

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 5505
دیدگاه خود را به ما بگویید.