تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ تیر ۹۱.::. ساعت : ۵:۰۳ ب.ظ

   876 بازدید

معاون اول قوه قضائیه تاکید کرد: برای ایجاد یک جامعه سالم و تامین عدالت اجتماعی علاوه بر قوه قضائیه، تمام نهادهای دولتی باید با تعامل و همکاری نزدیک، وارد عمل شوند.

پایگاه خبری تحلیلی جوان/در سکوت کامل خبری و بعد از دو ماه سرگردانی مجموعه دادگستری استان اذربایجان غربی بالاخره برادر علی و جواد لاریجانی جناب شیخ صادق وقت فرمودند و رئیسی برای این مجموعه بی نظم انتخاب کردند. ان شاالله مدیر جدید این مجموعه در کارشان دقت عمل کافی را داشته باشند. گفتنی است با رفتن موسوی به عنوان نماینده ملت به مجلس شورای اسلامی تقریبا هیچ کدام از رسانه ها هیچ گونه پوشش خبری از این تغییر مهم را ندادند تا جایی که وی به عنوان نماینده در مجلس نهم اوایل خرداد کار خود را نیز شروع کرد و این در حالی است که از اسفند ماه نتایج انتخابات معلوم شده بود و شیخ صادق می توانست زودتر از اینها مردم اذربایجان را از بلاتکلیفی در بیاورد.

البته این طول دادن انتصاب به یک سرطان یا هر چیزی که شما اسمش را می گذارید در استان ما تبدیل شده و چیز جدیدی نیست . به گونه ای که خیلی از ادارات و سازمانهای ما ماه ها با حکم سرپرستی کار خود را ادامه داده اند یا انقدر فرایند انتخاب طولانی شده که بالاجبار یکی را که اصلا لیاقتش را ندارد به عنوان مدیر آن سازمان یا اداره منصوبش کرده اند تا به قولی دهان خیلی ها بسته شود. کار انقدر لنگ شده که حتی بعضی از ادارات ما هنوز موفق به ادغام هم نشده اند یا به زور دستگیری یکی از مدیران اداراتی که قرار بود ادغام شود مدیری که قرار نبود مدیر باشد انتخاب می شود. مهر درباره تودیع موسوی گزارش می دهد.

حجت الاسلام ابراهیم رئیسی دوشنبه شب در آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی گام های بلندی برای برقراری عدالت اجتماعی، تامین امنیت و رفاه مردم برداشته شده ولی نباید به وضعیت موجود قناعت کنیم، بلکه برای گسترش و بسط عدالت و امنیت باید تلاش های ایستایی را به پویایی تبدیل کنیم.

وی ایجاد جامعه سالم را از اهداف مهم جمهوری اسلامی و قوه قضائیه دانست و اظهار داشت: جامعه سالم ، جامعه ای است که سنگ بنای آن بر پایه توحید، عقلانیت و معنویت گذاشته شده است.

حجت الاسلام رئیسی روابط ناسالم را یکی از مهمترین چالش های جامعه سالم عنوان کرد و افزود: روابط ناسالم امر ناپسندی است که زمینه خروج افراد جامعه از حد اعتدال را فراهم می آورد.

وی با تجلیل از همکاری، اتحاد و همدلی دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی گفت: اتحاد و همدلی خوبی در مدیران عالی استان وجود دارد که رئیس کل سابق دادگستری استان در ایجاد این تعامل و تفاهم نقش قابل توجهی داشته است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری نیز در این مراسم، جمهوری اسلامی را یکی از نعمت های بزرگ الهی برای ملت ایران دانست و اظهار داشت: ملت ایران با اعمال نیک و شایستگی که از خود نشان دادند ، خداوند متعال آنان را به داشتن این نعمت بزرگ مفتخر کرد.

آیت الله سید علی اکبر قریشی از امنیت و عدالت نیز به عنوان نعمات بزرگ الهی یاد کرد و گفت: ملت ایران باید با حفظ هوشیاری و عمل به دستورات الهی و پشتیبانی از ولایت فقیه نشان دهند که شایستگی داشتن این نعمت ها را نیز دارند.

در این آیین توکل حیدری به عنوان رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی معرفی و از خدمات و تلاش های حجت الاسلام سید محمد علی موسوی رئیس کل سابق دادگستری استان تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6118
یک دیدگاه

  1. قره یاخا گفت:

    چرا یکماه است هیچ سایتی از قطعی های پی در پی آب محله های محروم محله ….. خبری نمی نویسد. به فرمانداری شکایت کردیم فردایش به عوض رسیدگی دوروز پشت سرهم آب محله هر دفعه 8 ساعت قطع شد!
    امروز هم قطع بود از تصادفات آب علت را پرسیدیم گفتند اینبار هم پیمانکاری زده لوله مادر تصفیه خانه پل قویون را ترکانده و تا سه روز آینده همه شهر قطعی دارد! دروغ شاخدار به این بزرگی!؟ این شهر صاحاب نداره!؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.