تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۷ مهر ۹۱.::. ساعت : ۵:۵۶ ب.ظ

   404 بازدید

جعفر ذوالفقاری طی حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به سمت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی منصوب شد.

 به گزارش جوان استاندار آذربایجان غربی در آیین تودیع و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با بیان اینکه استان ظرفیتهای عظیمی در حوزه گردشگری و صنایع دستی دارد، تاکید کرد: تمام تلاش مسئولان و متولیان امور فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باید در معرفی و شناساندن آثار فرهنگی و تاریخی مغفول باشد.

  وحید جلال زاده اظهار داشت: شناساندن ظرفیتهای گردشگری نیازمند یک تلاش جمعی و مجاهدت گونه از سوی مسئولان است که امیدواریم با سرمایه گذاریهای لازم در این زمینه، آذربایجان غربی به جایگاه واقعی خود در زمینه گردشگری دست یابد.

  در این مراسم جعفر ذوالفقاری به سمت مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی منصوب و از زحمات و تلاشهای کاظم غنی زاده، سرپرست قبلی میراث فرهنگی استان تقدیر شد.

  جعفرذوالفقاری پیش از این معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد و مدير كل بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری آذربایجان غربی بود.

 براي حاج جعفر ذوالفقاري آرزوي توفيق و بهروزي داريم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 8433
یک دیدگاه

  1. silver account گفت:

    شهرستان تفت با وسعت 6048 کیلومتر مربع، در 18 کیلومتری جنوب غربی استان یزد، قرار دارد. این شهرستان دارای سه بخش «مرکزی»، «نیر» و «گاریزات» بوده که بخش مرکزی شامل دهستان‌های: پیشکوه، دهشیر، شیرکوه، علی آباد، نصرآباد و بخش نیر شامل: دهستان‌های زردین، بنادکوک و سخوید و بخش گاریزات شامل دهستان‌های: گاریزات و کهدوییه است. تفت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید و صدور انار در استان یزد است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.