تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   1337 بازدید

در مراسم یادآوره شهدای بسیج کارگری که در مجتمع فرهنگی هنری ترتیب یافت از تعدادی از کارگران نمونه بسیجی با اهدا لوح و جوایزی تجلیل بعمل آمد.

جوان پرس : در مراسم یادواره شهدای بسیج کارگری که در مجتمع فرهنگی هنری ترتیب یافت از تعدادی از کارگران نمونه بسیجی با اهدا لوح و جوایزی تجلیل بعمل آمد.فرماندار پیرانشهر در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج کارگری ، بسیج را نماد اقتدار و عزت دانست و افزود : در تمامی پیشرفت های انقلاب اسلامی ایران بسیج نقش بسیار سازنده داشته و تمام واژه مقدس در کلمه بسیج نهفته است .

اردوان نوسودی گفت : دستاوردهای این انقلاب از نثار خون شهدا بدست آمده و ما امروز باید از این دستاوردهای گرانبها حمایت کنیم .

وی اظهار داشت : امروزه حضور بسیج برجسته تر از هشت سال دوران دفاع مقدس بوده و فراهم کردن امنیت ، پیشرفت و آبادانی و مقابله در برابر تهاجمات دشمن از وظایف اصلی بسیج بوده است.

او اعلام کرد: در دوران ۸ سال دفاع مقدس تمامی کشورهای مستکبر رژیم بعثی عراق را تزریق میکردند و درصدد بودند ملت ایران را زیر سلطه خود قرار داده و استقلال و آزادی را از ملت ما بگیرند که خون جوانان برومند و رزمندگان غیور عدالت و آزادی را به ارمغان آورد و اقتدار ایران اسلامی را مستحکمتر کردندو  امروز با تبعیت از آرمانهای والای امام راحل (ره) ، ضمن حفظ و حراست از ارزش های دینی و فرهنگی ایران اسلامی تمامی دسیسه های دشمن را نقش برآب می نماییم .

سردار شکوری فرمانده سپاه پیرانشهر نیز اعلام کرد : شهدا و ولایت مداری مردم این انقلاب را تثبیت کرده و انقلاب اسلامی ایران با اقتدار و عزت تمامی معادلات و دسیسه های استکبار را در هم شکست و پوزه مسکتبرین را به خاک مالید .

پیروتی رئیس اداره کار، تعاون و امور اجتماعی پیرانشهر هم ضمن بزرگداشت هفته بسیج کارگری، بسیج را نماد عزت و کارگر را نماد افتخار و پیشرفت دانست.

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 65945
دیدگاه خود را به ما بگویید.