تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۲:۰۶ ق.ظ

   592 بازدید

در پی بکارگیری دراگان جورجوویچ ، مربی تیم ملی جوانان صربستان جهت هدایت تیم شهرداری ارومیه هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان ،”رسول اصغرزاده” در خصوص آخرین وضعیت تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: ما تقریبا سرمربی فصل آینده تیم را مشخص کردیم واز دراگان جورجوویچ مربی تیم ملی جوانان صربستان در راس کادر فنی استفاده خواهیم کرد؛ البته ما تا زمانی که وی در ایران بود به توافقات اولیه دست یافتیم و مقرر شد پس از استعفای وی از تیم ملی جوانان صربستان، قرارداد نهایی را به امضا برسانیم.
وی در مصاحبه با خبرنگار ایسنا تصریح کرد: مربی تیم ملی جوانان صربستان درخواست داشت تا پس از مسابقه های قهرمانی جوانان اروپا که در تیرماه برگزار خواهد شد به ایران بیاید که ما قبول نکردیم چراکه ما می خواهیم تمرینات آماده سازی تیم از 15 تیرماه شروع شود و وقفه ای در روند آین آماده سازی به وجود نیاید.
سرپرست باشگاه شهرداری ارومیه در پاسخ به اینکه برای استخدام دراگان جورجوویچ آیا از این مربی و رزومه او شناخت داشتید؟؛ گفت: قطعا، ما با مطالعه پیش رفتیم و می دانستیم که او در حال حاضر دستیار اول سرمربی تیم ملی جوانان صربستان است.
وی در ادامه افزود : آقایان یدالله کارگرپیشه و احمدی به ترتیب به عنوان مدیر فنی و سرپرست تیم والیبال باشگاه شهرداری ارومیه قبول مسوولیت کردند.
اصغرزاده در خصوص جذب بازیکنان نیز گفت : ما از روز چهارشنبه هفته پیش رسما کار خود را در فصل نقل و انتقالات آغاز کردیم و با بازیکنان مدنظرمان مذاکراتی را انجام داده ایم؛ هدف ما برای فصل جدید عمدتا استفاده از بازیکنان بومی است و در صورتی که نتوانیم نیاز هر پستی را با بازیکنان بومی برطرف کنیم قطعا از سایر بازیکنان ایرانی استفاده خواهیم کرد و با توجه به حضور تیم ملی کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک، عیار کنونی بازیکنان ایرانی نیز مشخص شده است و با این شناخت در هر پستی که احساس نیاز کنیم، بازیکن جذب خواهیم کرد؛ تلاش ما این خواهد بود که تیم قوی را برای فصل پیش رو روانه لیگ کنیم.
وی در پاسخ به اینکه با توجه به ابراز علاقه مندی سعید معروف و عبدالرضا علیزاده برای بازگشت به ارومیه، با این بازیکنان نیز مذاکراتی کرده اید یا خیر؟، اعلام کرد: ما با بیشتر بازیکنان بومی که در سایر تیم ها عضویت داشتند مذاکراتی داشته ایم اما یکسری از بازیکنان هستند که با تیم های خود قرار داد دارند و نمی توانند به تیم ما ملحق شوند با این حال ما با سعید معروف نیز دو سه مرتبه مذاکراتی در حد دو سه ساعت داشته ایم اما فعلا چیزی مشخص نیست.
وی تاکید کرد: در نظر داشته باشید که ما با توجه به شرایط مالی و امکانات خودمان اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد.
سرپرست باشگاه شهرداری ارومیه در جواب به این پرسش که با توجه به این شرایط، آیا تیم فصل جدید شهرداری برای قهرمانی بسته می شود؟ ؛ اظهار کرد: کسی نمی تواند قول قهرمانی بدهد چرا که ورزش است و هزار اتفاق در آن می افتد چنانکه سال پیش هم تیم والیبال گیتی پسند تیمی پرستاره را روانه لیگ کرد اما نتوانست نتایج خوبی کسب کند با این وجود قول می دهم تیمی مقبول بسته شود تا هم نظر متخصصان والیبال و هم رضایت هواداران تیم در ارومیه و استان جلب شود.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 5634
۲ دیدگاه

 1. مرتضی گفت:

  هرچی من میخام دهنمو باز نکنم،آخه نمیشه!آخه این دراگان صرب تبار رزومه داره مگه؟این دراگان بیاد تو کارنامه کاریش یه نقطه مثبت نشون بده.بابا بخدا ما نتیجه نمی گیریم با این هوچی گری ها!
  آقای اصغرزاده عزیز!پولهای میلیاردی رو که قراره این دراگان صرب بیاد بگیره میشه باهاش بهترین مربی لیگ برتری رو استخدام کرد.بخدا اینها ظلمه به ما هوادارا.شاید بعضی از دوستان و عزیزان به ظاهر قضیه توجه کنن و خوشحال بشن ولی بنده چون تو چند و چون این جور کارها هستم((با توجه به خبرنگار بودنم))! میدونم اینا همش یه سری بازی فرمالیته است تا هوادارا سرگرم بشن.پارسال هم همین موقع ها بود که داشتن آقایون تیم میبستن و هی عوام فریبی می کردن!یه روز میگفتن با عندلیب مذاکره کردیم و روز بعد می گفتن سعید قراره بیاد ولی آخرش چی شد؟استفانف به جای عندلیب اومد و بهبودی بجای معروف!تو چند روز آینده یه یادداشت انتقادی می زارم تو سایت خبرگزاری پانای آذربایجان غربی تا همه چی روشن بشه.ضمنا آقای اصغرزاده رئیس شوراهای استان آذربایجان غربی،برادر عزیز،اخوی تا تیمهای دیگه با مصطفی کارخانه قرارداد نبستن باهاش مذاکره کنید و جذبش کنید،بخدا صدبرابر بیشتر از این دراگان جواب میده چون دراگان میاد تا به شرایط عادت کنه نیم فصل می رسه و بعدش هم که بخواد تیم رو جمع و جور کنه نمیشه.پس تو رو خدا این گزینه های اجنبی رو بی خیال بشید تو سال حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی!”این جمله آخرم رو به شوخی نوشتم” )

 2. کارمند بانک گفت:

  ایکی از وظایف اصلی فرمانداری نظارت بر عملکرد شهرداری شهر است.
  میشه از آقای فرماندار خواهش کنیم در مورد گاراژ مخروبه آذربایجان سابق که جنب تعمیر گاه انژکتور فرد واقع در بلوار رجایی تحقیق ونظارت کند تا مردم محله بدانند چه کسی میخواهد این شغلهای مزاحم را از محله مسکونی دفع وجمع کند . گفته میشود مالک گاراژ میگوید از طریق شهرداری میخواهد محل را به تعمیرگاه وآهن آلات فروشی تبدیل کند! از جناب شهردار جدید که مدعیی عدالت محوری و قانون گرایی دارد میشه بپرسید این چه عدالتی است !؟ ده ها بار محله به واحد 137 شکایت داده اند که در گاراژ مذکور سگ های خطرناک نگهداری میشود وشب تا صبح پارس میکنند و پیر و نوجوان محله از دست نگهبانهای لات گاراژ عاصی شده ولی احدی رسیدگی نمی نماید!؟ مارا به واحد جمع آوری سگهای ولگرد حواله دادند آنها هم هیچ اهمیتی ندادند بلکه راپورت نمایندگان اهالی را به لاتها دادند و آنها هم تهدید نمودند که اگر اینبار شکایت کنیم ….!؟ جناب سرپرست فعلی شهرداری هم که اسمش از عدل برمیخیزد ! عدل دوست اصلا اجازه ندادند ملاقاتش کنیم!
  جناب فرماندار شما مسئول اصلی امنیت وآسا یش اهالی شهر هستید اگر شهرداری کارش را بلد نباشد شما تا چه حد مصامحه یا به اصطلاح خودتان ملاحظه میکنید!؟ آیا اگر در این محله های محروم فامیل رئیس شورا یا شهردار ساکن بود بازهم وضع ما اینگونه بود! شما را به دین ومذهبتان قسم میدهیم حداقل این چند روز نزدیک کنکور نسبت به جمع آوری سگ های داخل گاراژ یادشده را جمع کنند تا بچه های محل امتحانات وکنکور را رد کنند بعد هرچه دلشان میخواهد بر مردم پارس کنند!
  هالی کوچه ششم وهشتم جنب تعمیرگاه انژکتور فرد وآهن فروشی قولنجی (از آپادانا=بلوار رجایی)

دیدگاه خود را به ما بگویید.