تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ خرداد ۹۳.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ب.ظ

   155 بازدید

برای این دلخوریها باید تدابیری اندیشه شود

 جوان پرس :  دکتر محمد قسیم عثمانی نماینده شهرستان بوکان در  مراسم تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان ناگفته های زیادی را مطرح کرد.  وی شرایط امروز کشور را نتیجه ۸سال مدیریت ناصحیح بر بخش اقتصاد کشور دانست و گفت: تحریمهای ظالمانه نظام سلطه و قطعنامه هایی که کاغذ پاره خوانده می شد به یک معضل اساسی تبدیل شده است که حل این معضلات نیاز به زمان دارد وباید به دولت فرصت داد تا بر اساس برنامه های خود مشکلات را حل کند وی افزود نگاه دولت فعلی با دولت گذشته فرق دارد. در حالی که در دولت گذشته بخشنامه می شد که استانداران و فرمانداران با نمایندگان مجلس همکاری نکنند، این دولت نمایندگان را خود مردم می داند وعلی رغم تفاوت دیگاه مجلس اصولگرا با دولت فعلی، دولت بیشترین تعامل و همکاری را با نمایندگان مجلس دارد.

دکتر عثمانی با اشاره به گزارش آقای عباسی فرماندار بوکان افزود : خدمات نظام متعلق به مسئول خاصی نیست، و علی رغم خدمات نظام به مردم شریف بوکان در سالهای گذشته، این شهرستان در وضعیت مناسبی قرار ندارد، آمار بیکاری در این شهرستان ۸ درصد بیشتر از میانگین استان است. کمترین سرانه فضای آموزشی استان متعلق به بوکان است و ما در این شهرستان مدارس کمتر از دوشیفته نداریم و سرانه فضای سبز در این شهرستان کم است.

وی در ادامه اشاره کرد :مردم از وضعیت عمرانی شهر اصلا راضی نیستند و با توجه به ظرفیتها و پتانسیلهای بوکان، خود را با شهرهای اطراف مقایسه می کنند و ازتک تک مسئولان دلخورند، و برای این دلخوریها باید تدبیری اندیشه شود.مردم از نگاه آقا بالاسر مسئولان دلخورند و این دلخوری توده مردم به حق است.

او تاکید کرد : در ۶سال گذشته با حسن عباسی فرماندار بوکان بیشترین اختلافات سیاسی را داشتم و علی رغم نیت پاک فرماندار با روشهای اجرایی وی در بسیاری از موارد مخالف بودم اما اجازه ندادم این اختلافات به بطن جامعه سرایت کند و همیشه سعی در ایجاد تصویری از یک مدیریت یک پارچه در نزد مقامات استانی و شهروندان را داشتم چرا که معتقدم اگر امروز ملت برای کشور تصمیم می گیرد نتیجه خون شهدایی است که منیت را کنار گذاشتند، پس بیاید اختلافات را کنار بگذاریم و با هم تعامل داشته باشیم.

دکتر عثمانی  گفت : با توجه به استقبال پرشور مردم از انتصاب دکتر خسروی وبا توجه به توجه ویژه استاندارآذربایجان غربی به جنوب این استان انتظار پی گیری مسائل کلان شهر را ازآقای خسروی داریم.

 وی افزود : انتظار داریم شاخص رضایت مندی مردم را ارتقاء بدهند و مسئولانی را که به مردم دروغ می گویند برکنار کند، شاخصهای فرهنگی و ورزشی را ارتقاء دهد و از همه می خواهم که آقای خسروی را کمک کنند چرا که خسروی هدیه الهی برای بوکان است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 38118
۲ دیدگاه

  1. از طرف خانات آواجیق گفت:

    در راستای قدرادنی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مسئولین محترم شهرستان چالدران بخصوص نماینده شریف این شهرستان در مجلس با توجه به از بین رفتن جاده آواجیق به ماکو و سخت شدن تردد ، اهالی شهر آواجیق نسبت به استفاده از مسیر مالرو جهت تردد به شهرستان ماکو اقدام می نمایند لذا بدینوسیله آقای فرماندار بخصوص آقای نماینده که رابطه خوبی با فرماندار شهرستان چالدران دارند عاجزانه خواهشمندیم الیته می دانیم شما عزیزان از دست نرفته و رفته همیشه به فکر اهالی منطقه هستید و شبانه روزی برای به آغوش گرفتن میز های خسته شهرستان شب روز ندارید نسبت به احداث کاروانسرا و اصطبل به امکانات کامل البته ببخشید خودتان بهتر صلاح کار را می دانید اگه امکان داره اینترنت هم داشته باشه اقدام نمایید

  2. محمد گفت:

    جناب دکترعثمانی درمراسم تودیع ومعارفه فرماندار ازنیت پاک فرماندارسابق(عباسی)سخن گفتند ولی ایشان هیچ نیت پاکی نداشتند چون اگرنیت شان پاک بود این شهرستان درطی هشت سال فرمانداری ایشان به این روز نمی افتد همانظور جنابعالی نیز نسبت به عقب ماندگی طرحهای عمرانی وشهری دراین شهرستان آن را تایید کردید امیداست ازاین بعد همت مسئولین و وفاق وهمدلی با فرماندارجدید وتعامل ایشان نیز با دیگر روسای ادارات دوطرفه باشدوبرای این شهرتلاش وکوشش کنند.حال بقیه مطالب زیاد درمورد فرماندار سابق را به خداوند متعال میسپارم که درآن دنیا بایستی جواب پس دهد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.