تاریخ انتشار :شنبه ۶ آبان ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۷ ق.ظ

   473 بازدید

معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه گفت: دشمنان قصد دارند با دستاویز قراردادن مسائلی چون حقوق بشر و توان موشکی حزب الله لبنان مقاصد شوم خود را پیش ببرند.

جوان پرس : به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان آذربایجان غربی ، در جريان سفر حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه به استان آذربایجان غربی جلسه ای در سالن کنفرانس امامت دادگستری کل، با حضور مقامات ومسئولان عالی استان از جمله رئیس کل دادگستری کل  آذربایجان غربی، دادستان مرکز استان و جمعی از روسای دادگستری های شمال غرب کشور، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ،فرماندهان نظامي و انتظامی ، معاون امنیتی و سیاسی استانداری و مدیران کل امنيتي استان و دیگر مسئولین برگزار گردد.

مشروح سخنان معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه در جمع مسئولان آذربایجان غربی

معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه در اين جلسه و در  جمع مسئولان استاني گفت: دشمنان قصد دارند با دستاویز قراردادن مسائلی چون حقوق بشر و توان موشکی حزب الله لبنان مقاصد شوم خود را پیش ببرند.

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای با اشاره به وضعیت پیچیده دهه های اخیر و بغض استکبار و شیاطین از نظام اسلامی افزود: باید مراقب برنامه ریزی دشمنان برای ضربه زدن به این نظام مقدس باشیم.

معاون اول قوه قضائیه گفت: دشمنان قصد دارند با دست آویزقرار دادن مسائلی چون حقوق بشر و توان موشکی حزب الله لبنان مقاصد شوم خود را پیش ببرند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا همچنان شیطان بزرگ است و در این زمینه بین آمریکا و اروپا فرق قائل می شویم و حواسمان به رفتارهای آنها هست.

اژه ای ادامه داد: با توجه به وضعیت پیچیده دهه های اخیر و کینه و بغض استکبار و شیاطین عالم از نظام اسلامی ومرم سالاری دینی واتحاد شیطانی آنها علیه نظام اسلامی باید با نهایت هوشیاری خود را نسبت به برنامه ریزی دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی داشته باشیم.

معاون اول قوه قضائیه در قسمت دیگری از بیانات خود اظهار داشت : علاوه برحفظ ایمان خود از ابزارهای مناسب نیز برای دفاع از کیان اسلام و مردم کشورمان استفاده کنیم.

وی افزود : نماینده آمریکا در منطقه خلیج فارس دوره افتاده و نقش تهاجم به ایران را بعنوان پلیس برعهده دارد و برخی کشورهای اروپایی نیز نقش پلیس خوب را بازی می کند که هدف آنها واحد است باید دراین خصوص برنامه ریزی مناسب داشته باشیم.

اژه ای گفت: دشمنان قصد دارند پروژه های جدیدی راکلید بزنند ، از جمله حقوق بشر،توان موشکی حزب الله لبنان،که همه آنها بهانه بوده وآنها قصد سوئی دارند واز واژه ها وموضوعات مقدس نام حقوق بشر،مقاصد شیطانی خودرا تعقیب می کنند.

وی افزود: برخی ها با خوش باوری می گویند که آمریکاروزی شیطان بزرگ بوده الان نیست در حالیک ه اینگونه نیست آمریکا همچنان شیطان بزرگ است و در این مسیر ، بین آمریکا واروپا فرق قائل می شویم وبا اروپا کار می کنیم ولی حواسمان به رفتارهای آنها هست.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108837
دیدگاه خود را به ما بگویید.