تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۹:۳۰ ب.ظ

   392 بازدید

رییس سازمان نظام مهندسی بوکان گفت: 'شورش عابد' معمار بوکانی به دلیل ارتقای سطح معماری در منطقه، وفاداری به زادبوم و اتصال معماری زمینه به معماری جهانی نشان معمار سال ایران را از آن خود کرد.
جوان پرس : رییس سازمان نظام مهندسی بوکان گفت: ‘شورش عابد’ معمار بوکانی به دلیل ارتقای سطح معماری در منطقه، وفاداری به زادبوم و اتصال معماری زمینه به معماری جهانی نشان معمار سال ایران را از آن خود کرد.

حسام مام خسروی افزود: این طراح نقشه های ساختمانی با ارائه یک مجموع کار از سال ۱۳۸۷ توانست عنوان نخست معمار سال جاری را از آن خود کند.
وی بیان کرد: آثار وی انتخاب و معرفی شد.
شورش عابد نیز در این خصوص گفت: با طراحی یک خانه از شهروندان بوکانی در سومین دوسالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران شرکت کردم.
وی بیان کرد: این طراحی که به طراحی «خانه امینی» معروف است، یکی از پروژه های مدرن شهر بوکان است که در یک منطقه کوهستانی سنگی با آب و هوای سرد واقع شده است.
وی افزود: این خانه ۲ طبقه متفاوت تر از بناهای محلی بوده و به طور همزمان با حفظ خصوصیات ویژگی های معماری منطقه (ایجاد حداقل دهانه و استفاده حداکثر از سنگ) خاطرات گذشته را زنده می کند.
به گزارش ایرنا، سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران تحت‌عنوان مسابقه طراحی معماری اکوکمپ آموزشی- تفریحی به همت موسسه فرهنگی هنری هنر معماری برگزار می‌شود.
آیین اختتامیه‌ سومین دو سالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران هفته گذشته در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشکده‌ تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران برگزار شد.
سال گذشته معمار سال به سانا افتخارزاده از استان تهران رسیده بود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 117002
دیدگاه خود را به ما بگویید.